Veľký stavebný pozemok s potenciálom, najvyššia cena, Ireček

Kavarna, Bulharsko – ID 5979
15,000 €
Plocha 2400 m2
More 12 000 m

Ponúkame vám do pozornosti stavebný pozemok, na ktorom sa nachádza dom, ktorý čiastočne vyhorel, a preto je určený na celkovú rekonštrukciu. Zastavaná plocha domu je približne 100 m2. Na pozemku je obecná voda, elektrina a odpad je riešený septikom. Pozemok má 2400 m2 a má veľký potenciál pre všetkých pestovateľov ovocia a zeleniny alebo chov hospodárskych zvierat. Je to veľmi pokojné miesto. Najbližšia pošta a obchod sa nachádzajú vo vedľajšej dedine vzdialenej asi 4 km.

Ireček je obec pomenovaná na počesť českého historika a politika Konstantina Jirečka, ktorý bol aj ministrom bulharskej vlády. V obci žije málo stálych obyvateľov - len 3. Je tu však veľa nehnuteľností, ktoré majú ľudia v okolí ako chalupy. Nachádza sa asi 12 kilometrov od mora a mesta Kavarna, pod ktoré spadá.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové kapely. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť dobre udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. K dispozícii sú aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.

Plocha
2400 m2
Obchod
10 km
Lekár
10 km
Kaviareň
10 km
Reštaurácia
9 km
Bar
10 km
Škola/škôlka
9 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00