Referencie

Predtým, než sa rozhodnete kúpiť nehnuteľnosť v zahraničí, najskôr si overte, kto vám obchod zprostredkuje. My pochádzame z krajín, z ktorých vám nehnuteľnosti ponúkame, a preto dobré poznáme miestne zákony a dokážeme vám na mieste zabezpečiť všetok servis. Prečítajte si, čo klienti hovoria o našich službách.


Dobrý deň, volám sa Milan Sejkora a dovoľte mi, aby som sa s vami podelil o naše skúsenosti s realitnou kanceláriou mojenemovitostumore, ktorú zastupuje pán Marinkovič. V lete 2021 sme sa rozhodli kúpiť rozostavanú budovu na ostrove Dugi Otok v Chorvátsku z ponuky realitnej kancelárie. Následne sme v spolupráci s pánom Marinkovičom podpísali predkupnú zmluvu s podmienkou, že nehnuteľnosť bude predávajúcim dokončená do marca 2022. Za výraznej pomoci pána Marinkoviča sa podarilo celú akciu úspešne dokončiť, stavba bola odovzdaná a následne zapísaná do katastra nehnuteľností v Chorvátsku. Túto realitnú kanceláriu môžem vrelo odporučiť všetkým potenciálnym klientom realitnej kancelárie a hlavne môžem naďalej vrelo odporúčať služby pána Marinkoviča
Milan
Kúpili sme byt v Bulharsku od Mojenemovitostumore.cz , od P. Zlatkovského a pána Vasileva. Byt sa nám veľmi páči , dobre situovaný, zariadený. Ak sme potrebovali niečo zariadiť , pomôcť , pokiaľ ide o nákup alebo služby v oblasti, boli vždy užitočné a rýchlo nás prispôsobili vo všetkom. Môžem odporučiť Pavla a Pavlínu všetkým, ktorí majú záujem o kúpu bytu
Pavel a Pavlína
Dakujem realitnej kancelárii za skvelé služby. Spočiatku som sa veľmi obával kúpy domu v Bulharsku kvôli administratíve a podmienkam v krajine. Všetko prebehlo veľmi profesionálne, zmluvy boli úplne zrozumiteľné. Prekvapila ma rýchlosť komunikácie medzi nami, okamžitá reakcia na telefón a e-mail. Odporúčam všetkým záujemcom využiť služby tejto realitnej kancelárie.
Jitka R.
Tento rok v marci sa nám splnil sen, podarilo sa nám kúpiť krásny kucu v Chorvátsku. Kontaktovali sme realitnú kanceláriu "My property by the sea" a nebola to zlá voľba. Kúpa nehnuteľnosti v Chorvátsku má svoje špecifiká, s ktorými si neznalý kupujúci nemusí vedieť rady. Po prvé, je tu jazyková bariéra, chorvátsky jazyk je len zdanlivo jednoduchý, a po druhé, podmienky a zvyky v Chorvátsku sú tiež niečo iné a kto ich nepozná, ľahko nadobudne nesprávnu predstavu. Prečo to spomínam? Realitnú kanceláriu "Moja nehnuteľnosť pri mori" zastupuje pán Nikša Marinkovič, rodený Chorvát, ktorý ovláda jazyk a je schopný a ochotný prekladať a tiež sa vyzná v podmienkach krajiny, čo je obrovská výhoda oproti čisto českým realitným kanceláriám. Pán Marinkovič je tiež obetavý a je ochotný kedykoľvek riešiť rôzne záležitosti týkajúce sa nehnuteľností, a to aj vo svojom osobnom voľne. Okrem služieb pri kúpe, prevode a odovzdaní vám pomôže aj pri začatí pobytu v Chorvátsku. To znamená pomerne komplikované úkony spojené s prevodom energie, vody, odpadu, zriadením účtu atď. Napríklad v Chorvátsku nie je možné uskutočňovať všetky platby bankovým prevodom; tu stále vyhrávajú prevodné príkazy. Tie si treba vyzdvihnúť v poštovej schránke a zaplatiť aj vtedy, keď nie ste na pošte... Je veľa špecifík a najlepšie vám pomôže chorvátsky úradník. Navyše, všade ide o známosti, ale v Chorvátsku je ich neporovnateľne viac. A pán Marinkovič má týchto známych.
Patočkovi

Zanechajte recenziu

Budeme radi, keď sa s ostatnými podelíte o skúsenosti s našimi službami. Oceníme akúkoľvek spätnú väzbu, aby sme mohli naše služby urobiť ešte lepší.

Ak máte záujem sa s nami stretnúť, neváhajte sa zastaviť v našej kancelárii, sme tu pre vás.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00