Referencie

Predtým, než sa rozhodnete kúpiť nehnuteľnosť v zahraničí, najskôr si overte, kto vám obchod zprostredkuje. My pochádzame z krajín, z ktorých vám nehnuteľnosti ponúkame, a preto dobré poznáme miestne zákony a dokážeme vám na mieste zabezpečiť všetok servis. Prečítajte si, čo klienti hovoria o našich službách.

Naše ocenenia a certifikáty
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

Pani Angelina má veľmi priateľský prístup k nákupu bytu v Bulharsku a je trpezlivá so zákazníkom pri výbere bytu. Celý tím má profesionálny prístup a maximálnu pomoc pri jeho realizácii. Každý, kto hľadá nové bývanie v Bulharsku, by nemal prehliadnuť ich ponuku a pomoc a využiť ich 100 % služby. Vrelo ich odporúčam.
Milan
Chcel by som sa vám poďakovať za váš profesionálny a osobný prístup pri kúpe bytu v Bulharsku. Ich služby boli na 1. Ďakujem pani Angeline a pánovi Tsvetomirovi za ich 100% prácu. Ich služby vrelo odporúčam. Dasha
Dáša
V máji sme oslávili rok ako vlastníci nehnuteľností v Bulharsku. S kúpou prostredníctvom tejto spoločnosti sme boli veľmi spokojní. Ako vtedajším nováčikom nám pri rozhodovaní veľmi pomohli nadšené a spokojné referencie iných zákazníkov. Kúpa nehnuteľnosti u nás bola tiež veľmi rýchla a bezproblémová. Takže ešte raz ďakujeme a prajeme vám veľa ďalších spokojných klientov. Lenka a Ivan
Lenka a Ivan
Naším cieľom bolo kúpiť nehnuteľnosť pri mori. Za týmto účelom sme navštívili niekoľko nehnuteľností vo viacerých krajinách, ktoré boli v ponuke rôznych maklérov. Podľa našich skúseností ponúka najlepší výber a služby agentúra mojenemovistostiumore.cz. Po nájdení našej vysnívanej nehnuteľnosti v Bulharsku sa vďaka pani Angeline a jej tímu v danej lokalite všetko vybavilo veľmi rýchlo a profesionálne a my sme sa stali majiteľmi zapísanými v katastri nehnuteľností za menej ako 25 dní. Čo bolo dohodnuté, bolo splnené k našej plnej spokojnosti. Služby tejto spoločnosti bez výhrad odporúčame!
Petra

Zanechajte recenziu

Budeme radi, keď sa s ostatnými podelíte o skúsenosti s našimi službami. Oceníme akúkoľvek spätnú väzbu, aby sme mohli naše služby urobiť ešte lepší.

Ak máte záujem sa s nami stretnúť, neváhajte sa zastaviť v našej kancelárii, sme tu pre vás.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00