Veľký rodinný dom s bazénom, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 5460
175,000 €
Plocha 400 m2
Dispozícia 3+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Využite možnosť hrať golf počas celého roka, vďaka polohe domu si užijete teplo a neobmedzenú možnosť hrať golf aj v zimných mesiacoch.

Ponúkame vám veľký dom, ktorý má dve spálne a dve samostatné kúpeľne.

Do nehnuteľnosti sa vchádza cez moderné vchodové dvere, ktoré sa otvárajú do veľkej otvorenej jedálne/obývačky a modernej kuchyne . Jedálenský kút je od kuchyne oddelený veľkým žulovým raňajkovým barom. V jedálenskej časti sa nachádza zimná záhrada s posuvnými terasovými dverami, ktoré sa otvárajú na bazén a vonkajšiu terasu, ideálnu na relaxáciu. Obývacia izba je vybavená klimatizáciou a horákom na pelety pre vaše celoročné pohodlie. Kuchyňa bola zrekonštruovaná podľa veľmi vysokej špecifikácie s modernými nástennými a spodnými skrinkami, žulovou pracovnou doskou so zabudovanou umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rozdelenou rúrou a indukčnou varnou doskou. K dispozícii je aj stropný ventilátor. Z obývacej izby vedú dve dvojlôžkové spálne cez chodbu do dvoch kúpeľní. Hlavná spálňa má vstavané skrine a kompletne zrekonštruovanú a zmodernizovanú kúpeľňu vybavenú sprchovacím kútom, nízko položeným WC s umývadlom. Druhá spálňa má tiež vstavané skrine a je vybavená klimatizáciou a stropným ventilátorom. Hlavná kúpeľňa bola tiež zrekonštruovaná a má obklady na stenách a podlahe a sprchovací kút so sklenenou zástenou. V prednej časti domu sa nachádza príjazdová cesta s dvojitou bránou až pre tri autá. V zadnej časti domu sa nachádza prístavba s dielňou na uskladnenie, v ktorej je aj sprchovací kút s WC s umývadlom, a ďalšie dva praktické úložné priestory na strane pozemku, z ktorých jeden vedie do prístavby. Predná záhrada je vysypaná štrkom s radom ovocných stromov a kríkov. V zadnej časti sa nachádza bazén s rozmermi 9x4m2 s dláždenou terasou, vonkajšou sprchou a krytou terasou, ktorá je ideálna na stolovanie pod holým nebom. Z terasy vedú schody na strešné solárium s nádherným výhľadom na hory.

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame obhliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej lokalite na čoraz obľúbenejšom rezidenčnom sídlisku Camposol Golf Development. Camposol profituje z dvoch obchodných centier, v oboch sa nachádzajú rôzne zariadenia občianskej vybavenosti vrátane zdravotného strediska, lekárne a komunitného centra. Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od krásnych pláží Stredozemného mora a nádherného prístavu Puerto de Mazarron. Letisko Corvera, ktoré má byť otvorené v januári 2019, je vzdialené necelých 30 minút jazdy autom; 45 minút na letisko San Javier (Murcia) a 1 hodinu do Alicante.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Plocha
400 m2
Pozemok
400 m2
Úžitková plocha
400 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
400 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
930 m
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00