Veľký rodinný dom s bazénom, 400m2, Camposol Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 7003
155,000 €
Plocha 127 m2
Dispozícia 3+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Samostatne stojaca vila v štýle Rosa s terasou po celej dĺžke s výhľadom na hory a súkromným bazénom v pokojnej lokalite, v pešej vzdialenosti od golfového ihriska a golfového klubu.

Z prednej časti vedú schody na krásnu otvorenú terasu. Vchodové dvere vedú do veľkého obývacieho priestoru so stropným ventilátorom a krbom. Je tu dostatok prirodzeného svetla. Jedáleň je vybavená klimatizáciou a stropným ventilátorom.

Kuchyňa je vybavená množstvom skriniek a pracovných plôch. Všetok riad je zahrnutý v cene. Do jedálenského priestoru vedie servírovacie okno.

K dispozícii je aj sprcha/WC pre hostí, ktorá slúži aj ako práčovňa. Oproti práčovni sa nachádza až dvojlôžková spálňa, ktorá má vstavanú skriňu a stropný ventilátor. Hlavná spálňa má voľne stojace skrine, klimatizáciu, stropný ventilátor a vlastnú kúpeľňu.

Zo zadnej časti domu vedú schody na veľkú terasu s výhľadom na bazén a hory. Tu sa nachádza pergola, vstavaný úložný priestor s elektrickými zásuvkami a krásny výhľad na neďaleké hory.

Pozemok s rozlohou 400 m2 má zvýšené múry a bránu pre vozidlá s prístupom na parkovanie mimo cesty. K dispozícii je sklad dreva. Záhrada má štrkové chodníky, ale okolie bazéna je pokryté dlažbou pre nenáročnú údržbu a má okolo seba umelú trávu. K dispozícii je veľmi pekný bazén s rozmermi 10x4 m a dostatok vonkajšieho priestoru na vychutnávanie životného štýlu al fresco a na vychutnávanie španielskeho slnka.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká z bežného života. Vo všetkom zlom sa však dá nájsť aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere nového bývania je výber správneho miesta pre vás.

Camposol je obohatený o dve nákupné centrá, obe s rôznou občianskou vybavenosťou, a je vzdialený 10 minút jazdy autom od krásnych pláží Stredozemného mora a nádherného prístavu Puerto de Mazarron. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené menej ako 30 minút a letisko Alicante približne 1 hodinu cesty.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Plocha
127 m2
Pozemok
400 m2
Úžitková plocha
73 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
128 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00