Unikátny dvojdom, Mazzaron, Španielsko

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 6650
359,900 €
Plocha 350 m2
Dispozícia atypický
More 1 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám dve nehnuteľnosti v jednej. Obe majú samostatné vchody a stoja na rohovom pozemku s rozlohou 350 m2 so vstupmi z oboch strán. Nehnuteľnosť je na 2 podlažiach a má krb, 7 spální, 3 kompletné kúpeľne, WC, plne vybavenú kuchyňu, gril, nehnuteľnosť je kompletne zariadená a len pár minút od pláží. Nachádza sa v pokojnej oblasti.

Apartmán na najvyššom poschodí, do ktorého sa vchádza po vonkajších schodoch, má 146 m2, kde máme 3 priestranné a svetlé spálne, z toho dve dvojlôžkové so vstavanými skriňami a 2 kompletné kúpeľne. Veľmi priestranná obývacia izba má krb a veľkú terasu s rozlohou 65 m2 s drevenou strechou, ktorá jej dodáva veľmi stredomorský nádych. Tento priestor nám umožňuje užívať si letné popoludnia. Pokračujúc na tom istom poschodí máme plne vybavenú kuchyňu s ďalšou 20 m2 terasou, ktorá nám tiež umožňuje užívať si stredomorskú klímu.

Na pozemku s rozlohou 150 m2 máme terasy so stropnými ventilátormi a záhradným nábytkom. K dispozícii sú aj 4 priestranné a svetlé dvojlôžkové spálne a plne vybavená kúpeľňa. Z plne vybavenej kuchyne je prístup na vonkajšiu terasu, kde máme gril a tiež pergolu, ktorá zakrýva záhradný nábytok. Obývacia izba je tiež priestranná a má dvojité terasové dvere na veľkú terasu. Záhrada je vo výbornom stave s rôznymi terasovými plochami a umelou trávou. Priestor na grilovanie je veľmi užitočný na víkendy mimo domu. K dispozícii je sklad, v ktorom sa nachádza 1000-litrová nádrž na vodu, toaleta so sprchou, veľmi praktická pri návrate z pláže, priestor na uskladnenie dreva a fontána.

Táto nehnuteľnosť vyniká svojou perfektnou polohou, pretože sa nachádza v jednej z najlepších oblastí a pár minút chôdze od pláží.

Mazarron je charakteristický svojimi plážami, ktoré sú ako z iného sveta: spomedzi pláží, ktoré lemujú 35 km dlhé a zväčša nedotknuté pobrežie, spomeňme aspoň niektoré: pláž Bolnuevo, Playa del Castellar, Nares a Playa de Rihuete. Ak chcete zostať aktívni, v ponuke je množstvo vodných športov, ako napríklad plachtenie, potápanie a rybolov.

Počet podlaží
2
Dispozícia
atypický
Plocha
350 m2
Pozemok
347 m2
Úžitková plocha
346 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
345 m2
Pivnica
Áno
Obchod
250 m
Lekár
1 km
Kaviareň
250 m
Reštaurácia
290 m
Bar
290 m
Škola/škôlka
230 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00