Stavebný pozemok v atraktívnej lokalite, špičková investícia, Lozenec

Yambol, Bulharsko – ID 10615
13,000 €
Plocha 1570 m2
More 70 000 m
Obdobie Celoročne

Dovoľujeme si vám predstaviť jedinečnú príležitosť na kúpu stavebného pozemku s rozlohou 1570 m2 v obci Lozenec, okres Jambol, Bulharsko. Táto ponuka zahŕňa prázdny pozemok s elektrickou a vodovodnou prípojkou. Tento pozemok poskytuje ideálne podmienky na výstavbu domu (s maximálnou výškou do 10 metrov).

Lokalita je kľúčovým prvkom tejto investície, keďže sa nachádza v blízkosti mestského centra Straldzha (4 km) a Petolatchka (3,5 km). Táto výhodná poloha ponúka ľahký prístup do kľúčových oblastí a zároveň zaručuje pokojné prostredie pre váš nový domov.

Investícia do nehnuteľnosti v oblasti s rastúcim trhom, ako je obec Lozenec, obec Straldža, Jambolská oblasť, je strategickým rozhodnutím. Cena pozemkov v tejto oblasti má tendenciu časom rásť. To investorom poskytuje nielen stabilitu, ale aj potenciálny zisk v budúcnosti.

Okrem toho ponuka výstavby domu od základov umožňuje novým majiteľom úplnú slobodu pri navrhovaní a výstavbe domu podľa vlastných predstáv. Môžete si vybrať dizajn, materiály a technológie, ktoré zodpovedajú vašim individuálnym preferenciám a životnému štýlu. Táto flexibilita vám umožní vytvoriť si dom presne podľa vašich snov a potrieb.

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú príležitosť investovať do svojej budúcnosti s nehnuteľnosťou, ktorá ponúka nielen skvelé možnosti výstavby, ale aj perspektívny rast hodnoty. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite budovať svoj vlastný kúsok raja v obci Lozorno!

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MIERU ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Letovisko Lozenec sa nachádza 59 km južne od Burgasu a leží na úpätí pohoria Strandža, ktoré je známe svojou nedotknutou prírodou. Je to rýchlo rastúce a rozvíjajúce sa letovisko.

Pláž v Lozenci je piesočnatá, priestranná s pozvoľným vstupom do mora, na okrajoch lemovaná skalnými útvarmi so štýlovými plážovými barmi. V letnej sezóne je tu v prevádzke niekoľko škôl vodných športov.

V okolí obce sú rozsiahle vinice, háje a lesy, ideálne na horskú cyklistiku. Centrum letoviska ponúka množstvo reštaurácií, barov, diskoték a obchodov. Priateľskí miestni obyvatelia a veľmi priaznivé ceny vytvárajú ideálne podmienky pre pohodovú dovolenku v Lozenci.

Plocha
1570 m2
Obchod
17 km
Lekár
5 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
12 km
Škola/škôlka
250 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00