Samostatne stojaci dom s piatimi spálňami, Venid Eco Village, Dinevi Resort, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 6455
753,900 €
Plocha 251 m2
Dispozícia 6+kk
More 1 500 m
Stav K nastěhovanie

Očarujúci uzavretý komplex "Venid Eco Village" sa nachádza na perfektnom mieste, priamo nad letoviskom Dinevi - na úpätí Starej planiny a na pobreží v letovisku Sveti Vlas. Ponúkame vám do pozornosti rodinný dom 6+kk v novostavbe. Dom s celkovou rozlohou 251,30 m2 v štýle "starého bulharského domu", ktorý je súčasťou komplexu "Venid Eco Village". Prízemie - obývacia izba s kuchynským kútom, WC, dve spálne, dve kúpeľne s WC, veranda.

1. poschodie - tri spálne, tri kúpeľne s WC, terasa.

Dom ponúka nádherný panoramatický výhľad na more a inšpiratívny výhľad na les. Nehnuteľnosť sa predáva bez kuchyne, nábytku a zariadenia. Cena za dom je za dokončenie na kľúč (podlahy - laminát a dlažba, maľované steny, dvere, kúpeľňa-WC s obkladmi a sanitou). S nábytkom a zariadením Vám radi pomôžeme. Vzdialenosť od pláže je 1,5 km.

Architektonický obraz budovy možno priradiť k renesančnej architektúre. Na čelnej strane sa nachádzajú materiály a vízie charakteristické pre tento štýl s arkierovými oknami a odhalenými odkvapmi na streche. Prízemie budovy je obložené kameňom. Prvé poschodie má bielu minerálnu omietku a drevený obklad. Nechýbajú ani charakteristické sokle na nárožiach, stenách a okenných rámoch s lištami a trámami. Strecha je sedlová s drevenou konštrukciou a ozdobnými prvkami. Komplex bude mať dva tenisové kurty, bazén pre dospelých a deti, aparthotel, kaplnku, parkovisko, mimoriadne malebnú a harmonickú vnútornú infraštruktúru s nádherným výhľadom na more a hory, čo zaručí jeho obyvateľom úplný oddych a pohodlie. Všetky použité materiály sú prírodné, prvotriedne ekologicky certifikované a vzhľad komplexu je v súlade s okolitým lesným prostredím, čo v kombinácii s blízkosťou mora, hôr a prestížnou polohou plne ospravedlňuje investíciu. pri kúpe domu v komplexe. Môžete si vybrať zo 109 samostatne stojacich domov, dvojdomov a radových domov s rozlohou od 150 do 300 m2. Obytný komplex "Venid Eco Village" je logickým doplnkovým prvkom pre tvorbu finálnej koncepcie Dinevi Resort - Sveti Vlas na úpätí Starej Planiny. Pozemok je súčasťou zalesnenej oblasti "Kasada", pozemku mesta Sveti Vlas, obce Nesebar, s panoramatickým výhľadom na more a má sklon na juh. To dáva predpoklad pre malebný urbanistický dizajn s prítomnosťou rôznych výhľadov na les a more z každého obytného domu. Takmer devätnásť kilometrov dlhý ekosystém pokrýva úpätie Východnej Starej planiny. Po ceste majú turisti možnosť vidieť vzácne a chránené druhy rastlín a živočíchov. Niektoré z nich sú zapísané v Červenej knihe Bulharska, fontány s pramenitou vodou, altánky a prístrešky, kamenné kaplnky s ikonami pravoslávnych svätcov pozdĺž celej ekostezky, čo robí prechádzku mimoriadne zaujímavou a kurióznou. V bezprostrednej blízkosti komplexu sa nachádzajú všetky vymoženosti a pamiatky, ktoré "Dinevi Resort" ponúka - pláže, prístav, obchody, reštaurácie, kaviarne, kozmetické centrá a SPA, amfiteáter a mnohé ďalšie.

Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká z bežného života. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Sveti Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Vďaka výstavbe v obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie.

Počet podlaží
2
Dispozícia
6+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
251 m2
Pozemok
251 m2
Úžitková plocha
251 m2
Terasa
Áno
Lodžia
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
251.3 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
360 m
Lekár
740 m
Kaviareň
370 m
Reštaurácia
270 m
Bar
260 m
Škola/škôlka
620 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00