Polychrono, vybavenie apartmánu 3+kk

Polychrono, Grécko – ID 9237
145,000 €
Plocha 60 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/2
More 250 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Apartmán na letné alebo trvalé bývanie v prosperujúcom mestečku Polychrono. Ponúka dva balkóny, dve spálne, plne vybavenú kúpeľňu a kuchyňu s obývacou izbou, to všetko na ploche približne 60 m2 obytnej plochy. Pri predaji majitelia prevedú všetok nábytok a elektrospotrebiče. Prístrešok bol postavený v roku 2004 a je v pôvodnom stave. Na pláž je to pešo 250 metrov a na nákupy je to tiež pešo.

Polychrono je pobrežné mesto, kde kedysi stálo antické mesto Neapolis. K vykopávkam patrí akropola na kopci a ranokresťanský kostol s mramorovými stĺpmi. V malom folklórnom múzeu sú vystavené textílie, nástroje a historické dokumenty. Mlyn, ktorý sa nachádza medzi lesmi a borovicami, ukazuje, ako sa v minulosti lisoval olivový olej. Na pobreží si môžete prenajať člny a vodné skútre a nájdete tu bary a reštaurácie s morskými plodmi.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo prehliadku tohto objektu, neváhajte nás kontaktovať. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašich investícií a výnimočné zážitky.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
60 m2
Obchod
120 m
Lekár
130 m
Kaviareň
10 m
Reštaurácia
10 m
Bar
300 m
Škola/škôlka
190 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00