Penthouse 3+kk, 50 m od mora, dve verandy, Durres, Albánsko

Durres, Albánsko – ID 4969
114,600 €
Plocha 240 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/5
More 50 m
Poplatok za služby 12 € za mesiac
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám útulný penthouse s veľkou verandou o rozlohe 3+kk v meste Durres, Albánsko. S celkovou plochou 240 m2 vrátane verandy. Penthouse sa nachádza na piatom poschodí, v budove bez výťahu. Dispozične pozostáva z haly, obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, kúpeľne s WC, dvoch priestranných balkónov a dvoch veránd so značným priestorom, pre možnosť ďalších izieb, obývačiek a pod. Penthouse sa predáva vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Budova, v ktorej sa penthouse nachádza, sa nachádza približne 50 metrov od mora. Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre pohodlnú dovolenku: obchody, školy, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, kliniky a ďalšie.
Poplatok za údržbu je 8 až 12 € mesačne.

Viac ponúk nehnuteľností nájdete na našej webovej stránke Mojenemovitostumore.

O správu nehnuteľností sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

V pobrežnom meste Durrësi, ktoré sa nachádza 34 km od hlavného mesta Tirana, sa nachádza najväčší albánsky prístav - a jedno z najstarších miest v krajine. "Večné mesto" na Jadrane má 3 000-ročnú históriu. Vďaka svojej dlhej histórii je mesto prirodzene plné starovekých archeologických pamiatok a nálezísk vrátane slávneho amfiteátra rímskeho cisára Hadriána, ktorého kapacita 15 000 miest ho robí druhým najväčším amfiteátrom na Balkáne. Staré mesto bolo obohnané hradbami, z ktorých tretina ešte stále stojí. Po starovekých cestách, ktoré sa zachovali do histórie, kedysi kráčal aj samotný Caesar. Durrës je fantastickou destináciou pre milovníkov histórie a umenia: za Archeologickým múzeom si návštevníci môžu prezrieť Etnografické múzeum, ktoré bolo domovom slávneho herca Alexandra Moissiho, a v centre mesta sa nachádza galéria umenia. Durrës je tiež ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú relaxovať pri mori, pretože jeho piesočnaté pláže a početné reštaurácie s nádherným výhľadom na Jadran predstavujú dokonalú dovolenku.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Vieme, ako pracovať s vašou požiadavkou, a odborne pre vás nájdeme váš vysnívaný apartmán!
Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
240 m2
Úžitková plocha
240 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Obchod
4 km
Lekár
5 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
1 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
590 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00