Referencie

Predtým, než sa rozhodnete kúpiť nehnuteľnosť v zahraničí, najskôr si overte, kto vám obchod zprostredkuje. My pochádzame z krajín, z ktorých vám nehnuteľnosti ponúkame, a preto dobré poznáme miestne zákony a dokážeme vám na mieste zabezpečiť všetok servis. Prečítajte si, čo klienti hovoria o našich službách.

Naše ocenenia a certifikáty
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

Nedávno som kúpil nehnuteľnosť od Mojenemovitostumore.cz a nemohol som byť spokojnejší. Ich služby sú úplne skvelé a profesionálne. Od začiatku až do konca boli veľmi ústretoví a ochotní mi pomôcť v každom kroku procesu kúpy. Komunikácia bola výborná, všetky moje otázky boli rýchlo zodpovedané. Nehnuteľnosť, ktorú som kúpil, bola v perfektnom stave, ako som sľúbil, a celý proces odovzdania bol bezproblémový. Môžem ich vrelo odporučiť každému, kto uvažuje o kúpe nehnuteľnosti. Sú to skutoční profesionáli, ktorí sa postarajú o vaše potreby a zabezpečia, aby všetko prebehlo hladko.
Jan D.
S manželom sme si pred tromi mesiacmi kúpili nehnuteľnosť a sme s naším rozhodnutím absolútne spokojní. Sme radi, že sme si nakoniec vybrali spoločnosť My Property by the Sea, ktorá nám poskytla vynikajúce služby a pomohla nám nájsť ideálny domov pre našu rodinu. S úctou, Jarmila a Zdeněk
Jarmila P.
Delegát Aleksander je vynikajúci a veľmi príjemný človek. Ešte raz ďakujem za celú rodinu. Tešíme sa na more :-).
Alena S.
Splnili ste nám sen, ďakujeme, Jarka a Václav.
Jarka a Václav

Zanechajte recenziu

Budeme radi, keď sa s ostatnými podelíte o skúsenosti s našimi službami. Oceníme akúkoľvek spätnú väzbu, aby sme mohli naše služby urobiť ešte lepší.

Ak máte záujem sa s nami stretnúť, neváhajte sa zastaviť v našej kancelárii, sme tu pre vás.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00