Penthouse 3+1 s obrovskou verandou a 2 balkónmi, bočný výhľad na more, 100 m od mora, Durres, Albánsko

Durres, Albánsko – ID 5563
124,000 €
Plocha 157 m2
Dispozícia 3+1
Podlažie 3/5
More 100 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám priestranný penthouse s bočným výhľadom na more 3+1 v meste Durres, Albánsko. S celkovou rozlohou 157 m2. Penthouse sa nachádza na treťom poschodí. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, druhá kuchyňa, dve spálne, kúpeľňa s WC, dva balkóny a priestranná veranda. Z verandy je bočný výhľad na more. Budova, v ktorej sa penthouse nachádza, je vzdialená približne 100 metrov od mora. Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre pohodlnú dovolenku: obchody, školy, reštaurácie a kaviarne, kozmetické salóny, kliniky a ďalšie.
Poplatok za údržbu je 8 až 12 € mesačne.

Viac ponúk nehnuteľností nájdete na našej webovej stránke Mojenemovitostumore.

Vážení klienti, prehliadky vykonávame online prostredníctvom živého vysielania. Celý proces prevodu vlastníckeho práva môžeme zorganizovať a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

V pobrežnom meste Durrësi, ktoré sa nachádza 34 km od hlavného mesta Tirana, sa nachádza najväčší albánsky prístav a jedno z najstarších miest v krajine. "Večné mesto" na Jadrane má 3000-ročnú históriu. Vďaka svojej dlhej histórii je mesto prirodzene plné starovekých archeologických nálezísk a nálezísk, vrátane slávneho amfiteátra rímskeho cisára Hadriána, ktorý je svojou kapacitou 15 000 miest druhý najväčší amfiteáter na Balkáne. Staré mesto bolo obohnané hradbami, z ktorých tretina ešte stále stojí. Po starovekých cestách, ktoré sa zachovali v histórii, kedysi kráčal aj samotný Cézar. Durrës je fantastickou destináciou pre milovníkov histórie a umenia: za Archeologickým múzeom si návštevníci môžu prezrieť Etnografické múzeum, ktoré bolo domovom slávneho herca Alexandra Moissiho, a galériu umenia v centre mesta. Durrës je ideálny aj pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť pri mori, pretože jeho piesočnaté pláže a početné reštaurácie s nádherným výhľadom na Jadran sú ideálnym miestom na dovolenku.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Vieme, ako pracovať s vašou požiadavkou a odborne vám nájdeme váš vysnívaný byt!
Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
157 m2
Úžitková plocha
157 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Obchod
10 m
Lekár
10 m
Kaviareň
10 m
Reštaurácia
10 m
Bar
10 m
Škola/škôlka
10 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00