Pekný dom 3+kk s presklenou verandou a bazénom, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 5463
130,000 €
Plocha 350 m2
Dispozícia 3+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame na predaj krásnu vilu v štýle Fortuna Deluxe so zimnou záhradou v prednej časti nehnuteľnosti a veľkou zadnou terasou. Výhodou nehnuteľnosti je aj ústredné kúrenie na olej.

V prednej časti nehnuteľnosti, na ktorú sa dostanete po niekoľkých schodoch, sa nachádza ;krytá predná terasa ideálna na oddych a stredomorský životný štýl. Zvyšok prednej terasy bol premenený na priestrannú zimnú záhradu/slnečný salónik. Vstupom cez vchodové dvere sa dostanete do obývačky, ktorá je vybavená klimatizáciou. Z obývačky vedie jedáleň, do ktorej sa pohodlne zmestí jedálenský kút. Kuchyňa je vybavená elektrickou rúrou a plynovou varnou doskou s piatimi krúžkami a množstvom skriniek a pracovných plôch. Kuchyňa, jedáleň a obývacia izba sú naplánované ako otvorený plán s oblúkmi rozdeľujúcimi priestor. Dvere zo zadnej časti kuchyne vedú do technickej časti s ďalšími dverami na zadnú terasu.

Do dvoch spální sa vchádza cez oblúk z obývacej izby. V oboch spálňach môžu byť manželské postele alebo oddelené postele a majú veľmi užitočné vstavané skrine a ďalší úložný priestor nad posteľami. Hlavná spálňa je tiež vybavená klimatizáciou a stropným ventilátorom. K dispozícii je kompletne vybavená rodinná kúpeľňa so sprchovacím kútom, nízko splachovacím WC, umývadlom a vyhrievaným držiakom na uteráky.

V prednej časti domu sa nachádza štrková plocha s rôznymi rastlinami a kríkmi a súkromná príjazdová cesta až pre 4 autá, ktorá je tiež ideálnou plochou pre bazén. Z bočnej strany nehnuteľnosti vedú schody na veľké strešné solárium s nádherným výhľadom na okolité hory. V zadnej časti nehnuteľnosti sa nachádza veľká otvorená vydláždená terasa, ktorá je ideálna na stredomorský životný štýl alebo stolovanie pod holým nebom. Na bočnej strane vily sa nachádza aj nadzemný voľne stojaci hliníkový bazén a štrková plocha s množstvom ovocných stromov vrátane grapefruitov. K dispozícii sú aj dve skladovacie miestnosti

.Camposol využíva výhody dvoch obchodných centier, pričom v oboch sa nachádza široká miestna občianska vybavenosť. Nedávno pribudlo detské ihrisko a samostatné futbalové ihrisko. Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od krásnych stredomorských pláží. Letisko Corvera, ktoré má byť otvorené v januári 2019, je vzdialené necelých 30 minút; 45 minút na letisko San Javier (Murcia) a 1 hodinu do Alicante.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká z bežného života. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Plocha
350 m2
Pozemok
349 m2
Úžitková plocha
348 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
347 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
650 m
Lekár
760 m
Kaviareň
650 m
Reštaurácia
500 m
Bar
680 m
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00