Pekný 3+kk v prvej línii s výhľadom do dvora a na more, top komplex, ideálny na prenájom, Obzor

Obzor , Bulharsko – ID 3280
112,000 €
Plocha 147 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/5
More 50 m
Poplatok za služby 16 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám zariadený 3-izbový apartmán s dvorom a výhľadom na more, v prvej línii (asi 50 metrov od pláže), v prímorskom mestečku Obzor. Autorom projektu a architektom komplexu je známy Philip Stark. Apartmán sa nachádza na prízemí a má funkčnú dispozíciu: od vstupnej haly s miestom, v ktorom je nainštalovaná práčka a kotol, obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom, spálne s vlastnou kúpeľňou (s vaňou a sprchovacím kútom), druhej spálne, druhej kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom) a priestrannej upravenej verandy - oploteného dvora s výhľadom na more a rekreačnej oblasti s bazénmi. Byt sa predáva s nábytkom a spotrebičmi. V oboch spálňach sú vstavané skrine. Úžitková plocha bytu je 121 m2, (vrátane verandy 46 m2) a celková plocha je 147 m2. Video bytu na našej webovej stránke .komplex je uvedený do prevádzky a je dobre udržiavaný. Na území komplexu je k dispozícii široká škála vybavenia, zábavy a služieb pre pohodlnú dovolenku bez opustenia územia komplexu, a to

- Záhrada so záhradným nábytkom

- Bazény pre dospelých a deti vrátane vyhrievaného bazéna a panoramatického nekonečného bazéna

- Spa & Wellness centrum (turecké a parné kúpele, sauna, vírivka/jacuzzi, masážny salón)

- Kadernícky a kozmetický salón

- Fitness centrum

- Tenisový kurt, stolný tenis

- Obchod s potravinami

- Herňa (vnútorný detský kútik)

- Detské ihrisko

- Reštaurácia, kaviareň

- Pláž

- Plážové slnečníky

- Ležadlá

- Detské ihrisko na pláži

- Výťahy v budovách

- Celoročná ochrana a video dohľad

- Parkovanie vrátane podzemného parkoviska

- V celom komplexe je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet.

Veľmi dobrá voľba pre pohodlnú rodinnú dovolenku a prenájom!

Poplatok za údržbu je 15,5 eur/m2 so zahrnutým internetom a TV.

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Letovisko Obzor. Pláže a príroda: Je to obľúbené a naozaj príjemné malé letovisko, ktoré spája more so širokými, pohodlnými plážami s možnosťou turistiky a nenáročných prechádzok. V blízkosti Obzoru sa do mora vlievajú rieky Dvojnica a Kamčia, ktoré sú súčasťou prírodnej rezervácie.

Obzor a jeho história. Pôvodne grécka námorná základňa sa neskôr stala dôležitou rímskou pevnosťou. V stredoveku tu stála nedobytná bulharská pevnosť Kozyak, ktorá chránila prístav s veľkým hospodárskym významom pre bulharský čiernomorský obchod v 13. a 14. storočí. Zrúcaniny stredovekej pevnosti sa nachádzajú asi 3 km od dnešného Obzoru. Nájdete tu aj ruiny Jupiterovho chrámu na zvyškoch rímskych hradieb.

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
147 m2
Úžitková plocha
121 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
40 m
Lekár
1 km
Kaviareň
30 m
Reštaurácia
30 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00