Nádherná vila v dedine Argaka hneď pri pláži na Cypre

Polis, Cyprus – ID 6871
615,000 €
Plocha 130 m2
Dispozícia 3+kk
More 400 m
Stav Výstavba

Výnimočný projekt 28 víl navrhnutých tak, aby harmonizovali a zlepšili životný štýl v závideniahodnej lokalite pri pláži. Tieto vily, ktoré sa nachádzajú 12 minút od mesta Polis a úchvatného polostrova Akamas, pri dlhej piesočnatej pláži a šumiacom Stredozemnom mori, sú jedinečné a doplnené ručne vyrobenými materiálmi a povrchovými úpravami, ktoré ponúkajú rafinovanú a zároveň rustikálnu jednoduchosť.

Tento jednoúrovňový bungalov s dvoma spálňami ponúka sekvenčné otvorené bývanie, kde všetky priestory plynule prechádzajú jeden do druhého. Keď vstúpite priamo do srdca domu, po oboch stranách sa nachádzajú obývacie a spacie priestory, ktoré oddeľujú jednotlivé priestory. Otvorený obývací a kuchynský priestor dopĺňajú jedinečné a ručne vyrobené prvky, ako napríklad kamenný ostrov v kuchyni. Vonkajší priestor je rovnakou prioritou s úžasnou vonkajšou krytou verandou, ktorá môže zahŕňať ohnisko a priestor na grilovanie.

Tieto vily sa vyznačujú upravenými povrchmi a zemitými kontrastmi. Každá z nich má jedinečný zmysel pre štýl, kde hmatateľné materiály vytvárajú pohodlný a zároveň rafinovaný plážový život s použitím miestnych materiálov, textúr a tónov, ktoré zvýrazňujú centrálne jedinečné prvky.

Táto vila je ideálna na dôchodok, radi vám pomôžeme s ďalšími službami.

Poplatky nad rámec DPH , právne služby. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií. Kupujete priamo od developera.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
130 m2
Pozemok
509 m2
Úžitková plocha
105 m2
Terasa
24 m2
Garáž
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
130 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
8 km
Lekár
8 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
1 km
Bar
550 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00