Moderný 2-izbový byt v novostavbe, 100 m od mora, oblasť Durres, Albánsko

Durres, Albánsko – ID 9268
97,500 €
Plocha 65 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/5
More 100 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám úplne nový a moderný apartmán 2+kk v oblasti Durres, Albánsko. S celkovou plochou 65 m2, situovaný na 3. poschodí, v budove s výťahom. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Budova, v ktorej sa byt nachádza, je vzdialená približne 100 m od mora. Skvelá lokalita, nájdete tu všetko, čo potrebujete pre pohodlnú dovolenku: obchody, školy, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, kliniky a ďalšie. Poplatok za údržbu je 8 až 12 € mesačne.

Inzerovaná cena zahŕňa náklady na vybavenie právneho servisu.

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je ten správny čas. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa zabaviť a zároveň zarobiť peniaze? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Riadime sa heslom - Náš vzťah kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia...).

Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

V pobrežnom meste Durrësi, ktoré sa nachádza 34 km od hlavného mesta Tirana, sa nachádza najväčší albánsky prístav - a jedno z najstarších miest v krajine. Durrës je tiež ideálnym miestom pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť pri mori, pretože jeho piesočnaté pláže a početné reštaurácie s nádherným výhľadom na Jadran predstavujú dokonalú dovolenku.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí.

Vieme, ako pracovať s vašou požiadavkou, a odborne pre vás nájdeme váš vysnívaný apartmán! Viac podobných ponúk nehnuteľností nájdete na našej webovej stránke.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
65 m2
Úžitková plocha
65 m2
Balkón
Áno
Obchod
230 m
Lekár
7 km
Kaviareň
170 m
Reštaurácia
40 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00