Moderný 2-izbový apartmán s pekným výhľadom na more, skvelá lokalita, Saranda, Albánsko

Saranda, Albánsko – ID 8497
107,500 €
Plocha 75 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
More 50 m
Stav K nastěhovanie

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovanie s praním a žehlením, inzerciu na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správu a pravidelné kontroly nehnuteľnosti, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizáciu. Vykonávame všetko, čo naši klienti potrebujú po prevode vlastníctva.

Inzerovaná cena zahŕňa náklady spojené s právnym servisom.

Ponúkame vám pekný a veľmi útulný apartmán s výhľadom na more, 2+kk, v Sarande, Albánsko. S celkovou plochou 75 m2. Nachádza sa na druhom poschodí. Dispozične je riešený ako chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Zariadenie je veľmi sofistikované a moderné s malými akcentmi a detailmi, vďaka ktorým sa budete cítiť ako doma. Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti hotela Bougainville Resort and Spa, ktorý je veľmi obľúbený v oblasti Saranda. Ideálne na krátkodobý aj dlhodobý prenájom, na pláž sa dostanete len 2 minúty chôdze (50 m od mora). Toto miesto ponúka veľmi pokojné prostredie ďaleko od hluku a zároveň v blízkosti všetkých hlavných častí mesta.

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je tá správna chvíľa. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete si užívať a zároveň zarábať? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Riadime sa heslom - Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia...). Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.v

Saranda je jedným z najčarovnejších miest na albánskej riviére a počas letných mesiacov sa zdá, že sa sem presťahuje polovica Tirany, aby si užila rušnú pláž a rušnejší nočný život pozdĺž jej prímorskej promenády plnej ľudí. Kedysi ospalá rybárska dedina je dnes prekvitajúcim mestom, a hoci Saranda za posledné dve desaťročia stratila veľa zo svojho šarmu, zachovala si veľa zo svojej charizmy. Saranda je skvelou základňou na objavovanie pláží v okolí, ako sú Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atď. alebo môžete navštíviť pláže Ksamilbeaches a Butrint, ktoré sú zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO, ak máte vlastné vozidlo, alebo môžete využiť taxík či verejnú dopravu. Názov mesta pochádza z Ayia Saranda, ranného kláštora zasväteného 40 svätcom; jeho zbombardované pozostatky (vrátane niekoľkých zachovaných fresiek) sa stále nachádzajú vysoko na kopci nad mestom. Ale aj malý hrad Lekursi, ktorý ponúka nádherný výhľad a dobrú reštauráciu, alebo veľmi dobre zachovaný a zrekonštruovaný kláštor svätého Juraja. V 40. rokoch 20. storočia počas druhej svetovej vojny sa mesto nazývalo Porto Edda podľa Mussoliniho dcéry. Saranda je dobre prepojená s výletnými loďami prichádzajúcimi z celého sveta a Korfu (grécke mesto pred Sarandou) je v lete plné turistov zo severských krajín alebo krajín východnej Európy kvôli svojmu podnebiu, jedlu a kráse.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Vieme, ako pracovať s vašou požiadavkou, a odborne pre vás nájdeme váš vysnívaný apartmán!

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
75 m2
Úžitková plocha
75 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
40 m
Lekár
660 m
Kaviareň
260 m
Reštaurácia
60 m
Bar
50 m
Škola/škôlka
410 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00