Luxusný mezonetový byt 4+1 v Kargicak Alanya

Kargicak Alanya, Turecko – ID 10035
480,000 €
Plocha 205 m2
Dispozícia 4+1
Podlažie 2/4
More 2 500 m
Stav Výstavba

Toto nádherné sídlo sa nachádza na malebnom svahu a ponúka revolučný spôsob, ako zažiť luxusný životný štýl v Turecku pri mori. Dvojpodlažné domy v Kargicaku so súkromnými záhradami a terasami boli navrhnuté tak, aby poskytovali bezkonkurenčný komfort a pohodlie na každom štvorcovom metri, obklopovali vás náručou prírody a ponúkali úchvatný výhľad na čarovné Stredozemné more, zahŕňajúce more, majestátne hory a čistú podstatu prírody.

Dvojpodlažné domy sú vhodné na získanie tureckého občianstva prostredníctvom investície do nehnuteľností.

V súčasnosti ponúkame na predaj mezonet so 4 spálňami v Kargicak Alanya, Turecko. Celková plocha tohto konkrétneho apartmánu je 205 m2. Fotografie interiéru sú len ilustračné! Radi vám pomôžeme s nábytkom a zariadením za bezkonkurenčnú cenu!

Cena apartmánu zahŕňa:

klimatizácia, balkón/terasa, kuchynská linka na mieru, dvojité okná, vlastná kúpeľňa, kúpeľňa, krytá garáž, intercom, vnútorné dvere, vírivka, podlaha z prírodného kameňa, kuchyňa v otvorenom štýle, sanita, systém Smart Home, oceľové vchodové dvere, podlahové kúrenie, hliníkové okná

Komplex bude mať:

záložný generátor, gril, basketbalové ihrisko, parkovisko, služba concierge, detské ihrisko, fitnes centrum, záhrada, kryté parkovisko, krytý bazén, vonkajší bazén, relaxačná miestnosť, sauna, 7/24 ochrana, bezpečnostný kamerový systém, tenisový kurt, turecké kúpele

O správu nehnuteľností sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
4+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
205 m2
Úžitková plocha
180.4 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
40 m
Lekár
340 m
Kaviareň
60 m
Reštaurácia
20 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
170 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00