Luxusný 3-izbový apartmán s fantastickým výhľadom na more, novostavba, 150 m od mora, Saranda, Albánsko

Saranda, Albánsko – ID 5581
229,000 €
Plocha 105 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/4
More 150 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám nový luxusný apartmán s výhľadom na more, 3+kk, zariadený kvalitným luxusným nábytkom a doplnkami, v Sarande, Albánsko. Celková rozloha je 105 m2. Nachádza sa na 4. poschodí, v budove s výťahom. Dispozícia je hala, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, druhá spálňa, ktorá bola prerobená na šatník, kúpeľňa s WC, práčovňa a veľká terasa s úchvatným výhľadom na more. V nehnuteľnosti sa nachádza plne vybavená kuchyňa, spálňa a tiež obývacia izba. Budova bola dokončená v roku 2022 a nachádza sa približne 150 m od mora. Odporúčame!

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Saranda je jedno z najčarovnejších miest na albánskej riviére a počas letných mesiacov sa zdá, že sa sem presťahuje polovica Tirany, aby si užila rušnú pláž a rušnejší nočný život pozdĺž prímorskej promenády plnej ľudí. Kedysi ospalá rybárska dedina je dnes prekvitajúcim mestom, a hoci Saranda za posledné dve desaťročia stratila veľa zo svojho šarmu, zachovala si veľa zo svojej charizmy. Saranda je skvelou základňou na objavovanie pláží v okolí, ako sú Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atď. alebo môžete navštíviť pláže Ksamilbeaches a Butrint, ktoré sú zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO, ak máte vlastné vozidlo, alebo môžete využiť taxík či verejnú dopravu. Názov mesta pochádza z Ayia Saranda, ranného kláštora zasväteného 40 svätcom; jeho zbombardované pozostatky (vrátane niekoľkých zachovaných fresiek) sa stále nachádzajú vysoko na kopci nad mestom. Ale aj malý hrad Lekursi, ktorý ponúka nádherný výhľad a dobrú reštauráciu, alebo veľmi dobre zachovaný a zrekonštruovaný kláštor svätého Juraja. V 40. rokoch 20. storočia počas druhej svetovej vojny sa mesto nazývalo Porto Edda podľa Mussoliniho dcéry. Saranda je dobre prepojená s výletnými loďami prichádzajúcimi z celého sveta a Korfu (grécke mesto pred Sarandou) je v lete plné turistov zo severských krajín alebo krajín východnej Európy kvôli svojmu podnebiu, jedlu a kráse.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Vieme, ako pracovať s vašou požiadavkou, a odborne pre vás nájdeme váš vysnívaný apartmán!
Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
105 m2
Úžitková plocha
105 m2
Terasa
Áno
Obchod
220 m
Lekár
240 m
Kaviareň
80 m
Reštaurácia
100 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
390 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00