Luxusný 1+1 v najluxusnejšom hoteli na Cypre 3% zľava

Trikomo, Cyprus – ID 7839
235,000 €
Plocha 82 m2
Dispozícia 1+1
Podlažie 8/13
More 400 m
Stav Výstavba
Obdobie Celoročne

Hľadáte viac luxusu? Predstavujeme vám výnimočný a v súčasnosti najluxusnejší hotelový projekt pri mori v severnej časti Cypru, projekt, ktorý zvýši úroveň výstavby na ostrove. Ako výhradný zástupca developera vám môžeme ponúknuť tie najlepšie podmienky.

Projekt sa v súčasnosti stavia v najlepšej investičnej oblasti na Cypre, takže hovoríme nielen o zaujímavom výnose z prenájmu, ale aj o veľmi zaujímavom náraste cien nehnuteľností.

Na pravej strane projektu sa nachádza päťhviezdičkový hotel, v ktorom sa nachádza najväčšie kasíno na ostrove, čo priláka solventnejšiu klientelu. Na ľavej strane projektu bude mať developer vlastný hotel pri mori s kasínom, takže pre našich investorov to bude znamenať ďalšie výhody.

Za určitých podmienok môžete získať zľavu 3 % pod trhovú cenu, preto ma neváhajte kontaktovať.

Cesta na pláž je riešená prechodom cez metro a bezplatnou kyvadlovou dopravou na pláž.

Táto jednotka 1+1 sa nachádza v budove A, ktorá bude fungovať ako hotel 24x7 a očakáva sa lepší výnos + kupón v hodnote 3000 € ročne nad rámec výnosu. Ak je vaším zámerom investícia, túto budovu vám vrelo odporúčame. V tejto budove je veľmi málo voľných jednotiek.

Stručná charakteristika projektu a infraštruktúry:

Päť druhov reštaurácií ( talianska, miestna, mediterrenean, shushi bar a iné ) tri bazény, z toho jeden nekonečný bazén, rôzne športové a športové komplexy, parky, nákupné centrum, kde budú len luxusné značky. Kúpele, fitnescentrá , obchody a kaviarne.

Divadlo a kino, cyklistická cesta , chodník pre peších, zmenáreň, uzavretý squashový kurt, sauna, parný kúpeľ, masáže, hamam, krytý bazén, posilňovňa, joga - pilates, 24-hodinová ochrana a kamerový systém a mnoho ďalšieho.

Sami sme vlastníkmi nehnuteľnosti a dokonale poznáme miestny trh. Postaráme sa o všetky predpredajné a popredajné služby vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti. Na našej webovej stránke nájdete naše investičné zájazdy na Cyprus, počet účastníkov je obmedzený.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
8
Počet podlaží
13
Dispozícia
1+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
82 m2
Úžitková plocha
70 m2
Terasa
13 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
120 m
Lekár
650 m
Kaviareň
250 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00