Luxusná vila 5+kk, top ponuka, Puerto de Mazarrón

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 5402
429,900 €
Plocha 672 m2
Dispozícia 5+kk
More 1 500 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Táto úžasná vila v Puerto de Mazarron je kompletný balík!

Vila sa nachádza na pozemku s rozlohou 672 m2 a má vysoké záhradné múry pre úplné súkromie, ako aj celý rad funkcií vrátane:

Brány pre chodcov a vozidlá.

Príjazdová cesta ku garáži s prídavnou markízou.

Krásna predná terasa so širokým schodiskom vedúcim do domu.

Úžasné upravené záhrady vrátane fontány a subtropických rastlín.

Praktický záhradný zavlažovací systém.

Bazén s terasou pri bazéne a sprchou a WC pri bazéne.

Krytá jedáleň pod holým nebom.

Letná kuchyňa s grilom.

Ako vidíte, vonkajší priestor tejto vily obsahuje všetko, čo si môžete priať. Interiér nehnuteľnosti je rovnako bohatý a zahŕňa:

Veľká obývacia izba/jedáleň.

Obrovská kuchyňa/jedáleň.

4 priestranné dvojlôžkové spálne. Hlavná spálňa má dokonca luxusnú kúpeľňu a vlastný balkón.

2 rodinné kúpeľne/kúpeľne pre hostí, z ktorých jedna obsahuje hydromasážnu vírivku.

Obrovská pivnica/garáž, ktorá sa v súčasnosti využíva ako posilňovňa. Ide o všestranný priestor, ktorý sa dá využiť na čokoľvek, čo si želáte.

V neposlednom rade je táto nehnuteľnosť vybavená teplou a studenou klimatizáciou, vstupnou halou a úžasným schodiskom s kovaným zábradlím a vitrážou. Táto nehnuteľnosť poskytuje úplný a absolútny luxus a bola by idylickým rodinným domom. Ide o jedinečne výnimočnú vilu postavenú podľa vysokých štandardov v rezidenčnej oblasti, pričom sa stále nachádza v blízkosti občianskej vybavenosti a prístavu.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie

Puerto de Mazarron sa môže pochváliť nádherným výberom piesočnatých pláží, vďaka čomu je skvelým miestom pre celú rodinu. Je tiež obľúbeným dovolenkovým útočiskom samotných Španielov a úplne nový, niekoľkomiliónový prístav za euro je vybavený výberom luxusných obchodov, barov, reštaurácií a množstvom parkovacích miest na veľkom podzemnom parkovisku. Vydajte sa na relaxačnú prechádzku pozdĺž prístavu a promenády alebo sa pohodlne usaďte v jednom z miestnych barov.

Počet podlaží
2
Dispozícia
5+kk
Plocha
672 m2
Pozemok
671 m2
Úžitková plocha
670 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
670 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
170 m
Lekár
120 m
Kaviareň
160 m
Reštaurácia
150 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
110 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00