Luxusná nehnuteľnosť pre náročných s výhľadom na more v Kitene

Kiten, Bulharsko – ID 10373
260,000 €
Plocha 175 m2
Dispozícia 4+1
Podlažie 5/5
More 100 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám luxusne zariadený trojizbový mezonetový apartmán s nádherným výhľadom na more, ktorý sa nachádza len 100 metrov od južnej pláže v Kitene, obec Primorsko. Nehnuteľnosť je postavená v butikovej budove bez ročného poplatku za údržbu. Kiten je krásne letovisko rodinného typu, ktoré sa nachádza v zátoke Urdoviza, ktorá je široko otvorená k moru. Dĺžka piesočnatej pláže v Kitene je 1380 metrov, obe pláže v Kitene majú výborné podmienky na turistiku a pláž je vždy udržiavaná v čistote a strážená. Mezonet sa nachádza na štvrtom a piatom poschodí budovy a má celkovú rozlohu 175,51 m2, zastavaná plocha je 158,22 m2. Pozostáva z: priestrannej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou, troch spální, posilňovne, panoramatickej verandy s výhľadom na more s oddelenou jedálenskou časťou, panoramatickej terasy na prvom poschodí. Terasa má východ zo všetkých miestností na prvej úrovni mezonetu. Na terase sa nachádza samostatný priestor na grilovanie s vonkajším umývadlom. Na druhej úrovni sa nachádza letná záhrada so systémom prístreškov na ochranu pred slnkom, terasová podlaha, obývacia časť, kútik na oddych s nábytkom, z ktorého sa naskytá jedinečný panoramatický výhľad na more. Nehnuteľnosť je butikovo zariadená a cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie podľa aktuálnych fotografií. Apartmán je vhodný na osobné užívanie aj na prenájom. Apartmánový dom bol postavený v roku 2012, budova má list vlastníctva 16

Kúpa nehnuteľnosti v Kitene, ktorá sa nachádza medzi morskou plážou a pohorím Strandža, má niekoľko výhod:

► Rozmanitosť prírody: Kiten ponúka jedinečnú kombináciu mora a hôr. Táto poloha umožňuje rôzne druhy rekreácie a zábavy. Môžete si tu užívať slnko a morskú vodu, ako aj objavovať prírodné krásy pohoria Strandža.

► Rodinná dovolenka: Kiten je obľúbenou destináciou pre rodinnú dovolenku. Vďaka moru je toto miesto vhodné na všetky druhy vodných športov, zatiaľ čo blízkosť hôr ponúka možnosti na horské prechádzky a dobrodružstvá.

► Investícia do nehnuteľností: Pri vhodných podmienkach na trhu je kúpa apartmánu v tomto regióne dobrou investíciou. Turistická obľúbenosť tejto lokality povedie v budúcnosti k nárastu ceny nehnuteľnosti.

► Kultúrne a historické pamiatky.

Pohorie Strandža má historický a kultúrny význam. Prehliadka pamiatok, ako je napríklad kaplnka svätého Petra, vás ako človeka obohatí.

► Sezónnosť.

► Relaxácia a pohoda: Kombinácia mora a hôr zvyčajne vytvára pocit pokoja a uvoľnenia. Takéto prostredie môže byť obzvlášť vhodné pre ľudí, ktorí hľadajú oddych od stresu každodenného života.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
4+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
175 m2
Úžitková plocha
158.22 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
120 m
Lekár
240 m
Kaviareň
150 m
Reštaurácia
20 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
70 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00