Krásny penthouse 3+kk s nádhernou polohou a výhľadom na more a Korfu, Saranda, Albánsko

Saranda, Albánsko – ID 5067
378,000 €
Plocha 340 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 9/9
More 150 m
Stav K nastěhovanie

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovanie s praním a žehlením, inzerciu na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správu a pravidelné kontroly nehnuteľnosti, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizáciu. Vykonávame všetko, čo naši klienti potrebujú po prevode vlastníctva.

Inzerovaná cena zahŕňa všetky náklady spojené s vybavovaním procesu kúpy nehnuteľnosti vrátane právneho servisu, notárskych poplatkov (notárske poplatky, dane z prevodu) a poplatkov advokátovi.

Ponúkame vám krásny penthouse s nádhernou polohou v blízkosti hlavnej cesty v Sarande, o rozlohe 3+kk s fantastickým výhľadom na more, v Sarande, Albánsko. Celková rozloha je 340 m2. Nachádza sa na 9. poschodí z 9, v budove s výťahom. Dispozične pozostáva z chodby, obývacej izby s krbom, dvoch spální, dvoch kúpeľní s WC a priestrannej verandy s výhľadom na mesto a ostrov Korfu (Grécko). Z obývacej izby aj zo spální je úplný výhľad na more. Penthouse sa predáva nezariadený, ale vieme vám ho pomôcť rýchlo a pohodlne zariadiť. Okolie budovy je veľmi pokojné a obývané prevažne rodinami. Budova z roku 2012, v ktorej sa penthouse nachádza, má kvalitnú povrchovú úpravu a je v nej výťah. Nachádza sa približne 150 m od mora. Ideálna poloha v blízkosti obchodov a reštaurácií. Orientácia: východ - západ.

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je tá správna chvíľa. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa zabaviť a zároveň zarobiť peniaze? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Riadime sa heslom - Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia...). Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Saranda je jedným z najčarovnejších miest na albánskej riviére a počas letných mesiacov sa zdá, že sa sem presťahuje polovica Tirany, aby si užila rušnú pláž a rušnejší nočný život pozdĺž prímorskej promenády plnej ľudí. Kedysi ospalá rybárska dedina je dnes prekvitajúcim mestom, a hoci Saranda za posledné dve desaťročia stratila veľa zo svojho šarmu, zachovala si veľa zo svojej charizmy. Saranda je skvelou základňou na objavovanie pláží v okolí, ako sú Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atď. alebo môžete navštíviť pláže Ksamilbeaches a Butrint, ktoré sú zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO, ak máte vlastné vozidlo, alebo môžete využiť taxík či verejnú dopravu. Názov mesta pochádza z Ayia Saranda, ranného kláštora zasväteného 40 svätcom; jeho zbombardované pozostatky (vrátane niekoľkých zachovaných fresiek) sa stále nachádzajú vysoko na kopci nad mestom. Ale aj malý hrad Lekursi, ktorý ponúka nádherný výhľad a dobrú reštauráciu, alebo veľmi dobre zachovaný a zrekonštruovaný kláštor svätého Juraja. V 40. rokoch 20. storočia počas druhej svetovej vojny sa mesto nazývalo Porto Edda podľa Mussoliniho dcéry. Saranda je dobre prepojená s výletnými loďami prichádzajúcimi z celého sveta a Korfu (grécke mesto pred Sarandou) je v lete plné turistov zo severských krajín alebo krajín východnej Európy kvôli svojmu podnebiu, jedlu a kráse.

Podlažie
9
Počet podlaží
9
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
340 m2
Úžitková plocha
340 m2
Terasa
Áno
Obchod
160 m
Lekár
220 m
Kaviareň
90 m
Reštaurácia
130 m
Bar
30 m
Škola/škôlka
450 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00