Krásny dom s výhľadom na more, top ponuka, Intsaraki, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 7361
175,000 €
Plocha 204 m2
Dispozícia atypický
More 500 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame Vám na kúpu trojposchodový rodinný dom s nádherným výhľadom na more. Dom sa nachádza vo vilovej oblasti mesta Sveti Vlas, oblasť Intsaraki, Bulharsko. Úžitková plocha domu činí 204 m2, plocha pozemku 250 m2.

Dom disponuje štyrmi spálňami, obývacou izbou a tromi kúpeľňami s toaletou. Z tretieho podlažia je krásny výhľad na more. Na dvore v altánku si môžete v krásnych letných dňoch užívať relax alebo stretnutie s priateľmi. Vzdialenosť od pláže je 500 metrov.

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

Sveti Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobražia. Vzdialenosť od tohto letoviska je skutočne nepatrná. Nebude trvať dlho a obe mestá sa vďaka výstavbe v hojne navštevovanom a obľúbenom Slnečnom pobreží prepoja. Lokalita známa pod názvom Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska turistického ruchu určite ešte čaká na dobu svojej najväčšej slávy. Stredisko Sveti Vlas nájdeme zhruba 13 kilometrov od mesta Nessebar, ktorý je známy ako medzi turistami, tak aj medzi milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejším letoviskom bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako pri Slnečnom pobreží.

V mestečku nájdeme niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstupy do mora pozvoľné.

Pláž v Sveti Vlasu smeruje na juh. Piesok je jemný, zlatý, avšak v areáloch sa vyskytujú aj romantické kamenné pláže. Unikátna kombinácia čistého horského vzduchu, morského podnebia a krásnu prírodu. Letné dni sa vyznačujú pokojným ráno a pomerne chladným, neuveriteľne príjemným popoludním. Jedinečná dlhá, teplá a tichá jeseň. Posledných niekoľko rokov sú zaznamenané v polovici decembra teploty 15 stupňov. Zima tu nie trvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné užívanie, podnebie preukázané veľmi dobre prispievajúce ľudskému zdraviu.

Vďaka tomu, že sa mestečko nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené pohorie a urobiť si tak príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi priaznivé. Príjemné počasie v kombinácii s vlhším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Zdede možno nasať neopakovateľnú atmosféru a tiež si užiť vyhlásenú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v prekrásnej prírody a tiež pre rodiny s deťmi.

Počet podlaží
3
Dispozícia
atypický
Výhľad na more
Áno
Plocha
204 m2
Pozemok
250 m2
Úžitková plocha
204 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
204 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
390 m
Lekár
1 km
Kaviareň
850 m
Reštaurácia
430 m
Bar
530 m
Škola/škôlka
890 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00