Krásny apartmán s 2 spálňami, výhľad na more, priestranná terasa, nízke poplatky za údržbu, Byala

Byala, Bulharsko – ID 4006
79,000 €
Plocha 85 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/4
More 900 m
Poplatok za služby 5 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame apartmán 2+kk s výhľadom na more v centre mesta Byala. Apartmán sa nachádza na štvrtom poschodí zo štyroch poschodí, pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom a jedálňou, dvoch terás so vstupom z obývacej izby, spálne a kúpeľne. Z okien obývacej izby a terás je krásny výhľad na more a mesto. úžitková plocha bytu je 74 m2, celková plocha je 85 m2. Byt je kompletne zariadený a vybavený všetkým potrebným vrátane klimatizácie a vstavaných spotrebičov (chladnička, umývačka riadu, rúra, varná doska, digestor). V budove je výťah. Na streche sa nachádza obrovská panoramatická terasa, ktorú môžu využívať obyvatelia budovy. Byt má veľmi výhodnú polohu z hľadiska mestskej infraštruktúry - v pešej vzdialenosti je supermarket, obchody, kaviarne, detské ihriská, škôlka a škola, poliklinika, lekáreň, poskytovateľ internetu, pláž a ďalšie. Vzdialenosť od pláže je 900 metrov.

Byt je vhodný na celoročné bývanie, ako aj na rekreáciu a prenájom. Poplatok za údržbu spoločných priestorov je 5 eur za m2 ročne. Veľmi kvalitná nehnuteľnosť za dobrú cenu! Odporúčame!

V našej spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Vo vzdialenosti 150 metrov od komplexu prebiehajú archeologické vykopávky neskoroantickej pevnosti - podľa predbežných odhadov ide o kultúrnu vrstvu s ruinami chrámu a budov v jeho blízkosti z V-III. storočia pred n. l. V roku 2012 tu bol objavený unikátny zlatý prsteň s miniatúrnym modelom rotundy nad Božím hrobom, pochádzajúci zo 6. storočia n. l. Zaujímavou udalosťou bol objav budov pochádzajúcich z V-VI. storočia n. l. Podľa archeológov ide o malú vinicu, ktorá patrila kláštoru. Tieto vykopávky sú pod kuratelou a sponzoruje ich Európska únia. Na propagáciu a ochranu vykopávok na Atanášovom myse už boli vyčlenené približne 3 milióny EUR, čo bude mať nepochybne pozitívny vplyv na ďalší rozvoj regiónu. Kaplnka svätého Atanáza je charakteristická svojou jedinečnou mikroklímou - v lete tu vždy vanie ľahký vánok a nikdy tu nie je úmorné teplo. Na ostrohu sa nachádza vyhliadková plošina s úchvatným výhľadom na more. Úpätie balkánskych hôr bolo odjakživa cenené pre svoj liečivý vzduch. Kombinácia morského a horského vzduchu vytvára liečivý buket, ktorý pomáha liečiť astmu a iné pľúcne ochorenia. V Byale žije približne 3 000 obyvateľov. V zime mestečko nezaniká ako niektoré letoviská, ale naďalej žije svojím odmeraným životom. Vďaka výhodnej polohe je Byala ľahko dostupná z dvoch veľkých pobrežných miest Varny a Burgasu. Na letisko vo Varne je to 50 km po dobrej a rovnej ceste, na letisko v Burgase asi 60 km. V blízkosti Byaly sa nachádzajú krásne a známe divoké pláže - Kara Dere a Irakli. V lete sa tu konajú hudobné festivaly s nezabudnuteľnou atmosférou. A miestna príroda vás obdarila takými úžasnými scenériami, že pamäťová karta vášho fotoaparátu sa bude neustále plniť.

Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete na pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie sa vyznačuje kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
85 m2
Úžitková plocha
74 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
280 m
Lekár
240 m
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
40 m
Bar
40 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00