Krásny a priestranný 3+kk v prvej línii, veľký balkón, Qerret, Albánsko

Qerret, Albánsko – ID 5984
122,500 €
Plocha 82 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/5
More 20 m
Stav K nastěhovanie

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovanie s praním a žehlením, inzerciu na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správu a pravidelné kontroly nehnuteľnosti, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizáciu. Vykonávame všetko, čo naši klienti potrebujú po prevode vlastníctva.

Inzerovaná cena zahŕňa všetky náklady spojené s vybavovaním procesu kúpy nehnuteľnosti, vrátane právneho servisu, notárskych poplatkov (notárske poplatky, dane z prevodu) a poplatkov advokátovi.

Ponúkame vám krásne zariadený 3-izbový byt s potenciálom na prenájom, v meste Qerret v Albánsku. S celkovou rozlohou 82 m2. Nachádza sa na druhom poschodí, v budove s výťahom. Dispozične je riešený ako chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, plne vybavená kúpeľňa s WC a balkón. Byt sa predáva vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Nachádza sa v prvej línii. Ideálna lokalita v blízkosti obchodov a reštaurácií.

Poplatok za údržbu je 8 až 12 eur mesačne.

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je ten správny čas. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa zabaviť a zároveň zarobiť peniaze? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Riadime sa heslom - Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia...). Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Qerret je obec, ktorá sa nachádza v centrálnej časti rovinatého albánskeho regiónu Západné nížiny. Je súčasťou Tiranskej župy. V roku 2015 sa stala súčasťou obce Kavaje. V tejto oblasti sa nachádza jedna z najkrajších pláží na pobreží Jadranského mora.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Vieme, ako pracovať s dopytom a nájdeme pre vás váš vysnívaný apartmán!

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
82 m2
Úžitková plocha
82 m2
Balkón
Áno
Obchod
270 m
Lekár
6 km
Kaviareň
420 m
Reštaurácia
250 m
Bar
340 m
Škola/škôlka
820 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00