Krásny a priestranný 3+kk v prvej línii, veľký balkón, Qerret, Albánsko

Qerret, Albánsko – ID 5984
120,000 €
Plocha 82 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/5
More 20 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám na prenájom krásne zariadený 3-izbový byt s potenciálom, v Qerret, Albánsko. S celkovou plochou 82 m2. Nachádza sa na druhom poschodí v budove s výťahom. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, plne vybavená kúpeľňa s WC a balkón. Byt sa predáva vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Nachádza sa v prvom riadku. Ideálna poloha v blízkosti obchodov a reštaurácií.
Údržbový poplatok je 8 až 12 eur mesačne.
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Qerret je dedina, ktorá sa nachádza v centrálnej časti rovinatého albánskeho regiónu Západné roviny. Je súčasťou okresu Tirana. V roku 2015 sa stala súčasťou obce Kavaje. Táto oblasť má jednu z najkrajších pláží na pobreží Jadranu.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Vieme, ako pracovať s dopytom a nájdeme pre vás váš vysnívaný byt!
Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
82 m2
Úžitková plocha
82 m2
Balkón
Áno
Obchod
270 m
Lekár
6 km
Kaviareň
420 m
Reštaurácia
250 m
Bar
340 m
Škola/škôlka
820 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00