Krásny 4-izbový apartmán s výhľadom na more a hory, 100 m od mora, vhodný na prenájom, Saranda, Albánsko

Saranda, Albánsko – ID 5209
145,000 €
Plocha 140 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 7/8
More 100 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám nádherný apartmán, ktorý sa nachádza len 100 metrov od pláže s bočným výhľadom na more o rozlohe 4+kk, v Sarande, Albánsko. Celková plocha je 140 m2. Nachádza sa na 7. poschodí z 8 v budove s výťahom. Táto krásna nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí chcú žiť v Sarande natrvalo, vďaka rozsiahlym priestorom, ktoré toto miesto ponúka. Dispozične pozostáva zo vstupnej haly, veľkej obývacej izby s kuchynským kútom, troch veľkých spální, dvoch kúpeľní s WC a dvoch balkónov, z ktorých jeden je spojený so spálňou s výhľadom na pohorie Saranda a druhý s obývacou izbou. Objekt má plne vybavenú kuchyňu, spálňu a rohovú pohovku v obývacej izbe. Je ideálny na sezónny prenájom, pretože sa dá ľahko rozdeliť na dve spálne pre páry a jednu spálňu pre deti. Ďalšia spálňa môže slúžiť ako práčovňa. Oblasť je veľmi pokojná a prístup na pláž je jedným z najväčších plusov, ktoré táto nehnuteľnosť má, len 3 minúty chôdze (100 m) nájdete najbližšiu pláž.
Orientácia: juhovýchodná
Energetická trieda: A+

Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého vysielania. Celý proces prevodu vlastníckeho práva môžeme zorganizovať a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Saranda je jedným z najčarovnejších miest na albánskej riviére a počas letných mesiacov sa zdá, že sa sem presťahuje polovica Tirany, aby si užila rušnú pláž a rušnejší nočný život na prímorskej promenáde plnej ľudí. Kedysi ospalá rybárska dedina je dnes prosperujúcim mestom, a hoci Saranda za posledné dve desaťročia stratila veľa zo svojho šarmu, zachovala si veľa zo svojej charizmy. Saranda je skvelou základňou pre objavovanie pláží v okolí, ako sú Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atď., alebo môžete navštíviť pláže Ksamilbeaches a Butrint, ktoré sú zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO, ak máte vlastné vozidlo, alebo môžete využiť taxík či verejnú dopravu. Názov mesta pochádza z Ayia Saranda, pôvodného kláštora zasväteného 40 svätcom, ktorého pozostatky (vrátane niekoľkých zachovaných fresiek) sa nachádzajú vysoko na kopci nad mestom. Ale aj malý hrad Lekursi, ktorý ponúka nádherný výhľad a dobrú reštauráciu, alebo veľmi dobre zachovaný a zrekonštruovaný kláštor svätého Juraja. V 40. rokoch 20. storočia počas druhej svetovej vojny sa mesto nazývalo Porto Edda podľa Mussoliniho dcéry. Saranda je dobre prepojená s výletníkmi z celého sveta a Korfu (grécke mesto pred Sarandou) je v lete plné turistov zo severských krajín alebo krajín východnej Európy kvôli svojmu podnebiu, jedlu a kráse.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Vieme, ako pracovať s vašou požiadavkou, a odborne vám nájdeme váš vysnívaný byt!
Podlažie
7
Počet podlaží
8
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
140 m2
Úžitková plocha
140 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
220 m
Lekár
240 m
Kaviareň
80 m
Reštaurácia
100 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
390 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00