Krásny 3+1 s výhľadom na more a 150 m od pláže, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6086
185,000 €
Plocha 55 m2
Dispozícia 3+1
Podlažie 9/12
More 150 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame na predaj tento krásny apartmán s výhľadom na more a mesto Benidorm. Byt s veľkosťou 3+1 a rozlohou 55 m2 sa nachádza na 9. poschodí, obsluhovaný štyrmi výťahmi, má svetlú obývaciu izbu, malú vybavenú kuchyňu úplne nezávislú od ostatných miestností, dve spálne a plne vybavenú kúpeľňu. V byte sú navyše vstavané skrine, ktoré optimalizujú úložný priestor. Z objektu sa naskytá pôsobivý výhľad na more. K dispozícii je spoločná záhrada, kde môžete využívať dobré počasie, a spoločný bazén, v ktorom sa môžete v lete ochladiť. Tento apartmán sa nachádza na ľahko dostupnej ulici a má spoločné parkovacie miesto.

Nachádza sa v bezkonkurenčnej oblasti so všetkými potrebnými službami v blízkosti: MasyMas supermarket, Dialprix, kaviarne, reštaurácie, banky, lekáreň, škola Lope de Vega a Serra Gelada (Sierra Helada), ambulantné a zdravotnícke centrá a Rincón-Aid Office de Loix , Mercadillo a Mercaloix, nemocnica Imed Levante, Mundo Mar, Benidorm Palace, Aqualandia, veľmi dobré spojenie medzimestskými autobusmi s inými plážami v oblasti, ako je Altea alebo El Albir. A len 5 minút chôdze od piesočnatej pláže Levante.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, rád vám pomôžem!

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere nového domova je výber správneho miesta pre vás.

Podlažie
9
Počet podlaží
12
Dispozícia
3+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
55 m2
Úžitková plocha
53 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
90 m
Lekár
280 m
Kaviareň
10 m
Reštaurácia
20 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
150 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00