Krásny 2+kk, len 100 m od mora, najvyššia cena, oblasť Durres, Albánsko

Durres, Albánsko – ID 7203
76,000 €
Plocha 62 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 100 m
Stav K nastěhovanie

Inzerovaná cena zahŕňa všetky náklady spojené s procesom kúpy nehnuteľnosti vrátane právneho servisu, notárskych poplatkov (notárske poplatky, daň z prevodu) a poplatku za advokátsku úschovu.

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovania s praním a žehlením, inzercie na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správy nehnuteľnosti a pravidelných kontrol, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizácie. Po prevode vlastníctva urobíme všetko, čo naši klienti potrebujú.

Ponúkame vám krásny byt v dobrom stave 2+kk, v oblasti Durres, Albánsko. S celkovou plochou 62 m2, ktorý sa nachádza na 3. poschodí, v budove s výťahom. Dispozičné riešenie je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Budova, v ktorej sa byt nachádza, je vzdialená približne 100 m od mora. Skvelá lokalita, nájdete tu všetko, čo potrebujete pre pohodlnú dovolenku: obchody, školy, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, kliniky a ďalšie.

Poplatok za údržbu je 8 až 12 € mesačne.

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je ten správny čas. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa zabaviť a zároveň zarobiť peniaze? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Riadime sa heslom - Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia...). Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

V pobrežnom meste Durrësi, ktoré sa nachádza 34 km od hlavného mesta Tirana, sa nachádza najväčší albánsky prístav - a jedno z najstarších miest v krajine. "Večné mesto" na Jadrane má 3 000-ročnú históriu. Vďaka svojej dlhej histórii je mesto prirodzene plné starovekých archeologických nálezísk a nálezov, vrátane slávneho amfiteátra rímskeho cisára Hadriána, ktorého kapacita 15 000 miest ho robí druhým najväčším amfiteátrom na Balkáne. Staré mesto bolo obohnané hradbami, z ktorých tretina ešte stále stojí. Po starovekých cestách, ktoré sa zachovali do histórie, kedysi kráčal aj samotný Caesar. Durrës je fantastickou destináciou pre milovníkov histórie a umenia: za Archeologickým múzeom si návštevníci môžu prezrieť Etnografické múzeum, ktoré bolo domovom slávneho herca Alexandra Moissiho, a v centre mesta sa nachádza galéria umenia. Durrës je tiež ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú relaxovať pri mori, pretože jeho piesočnaté pláže a početné reštaurácie s nádherným výhľadom na Jadran predstavujú dokonalú dovolenku.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Vieme, ako pracovať s vašou požiadavkou, a odborne pre vás nájdeme váš vysnívaný apartmán! Viac podobných ponúk nehnuteľností nájdete na našej webovej stránke Mojenemovitostumore.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
62 m2
Úžitková plocha
62 m2
Balkón
Áno
Obchod
280 m
Lekár
330 m
Kaviareň
200 m
Reštaurácia
250 m
Bar
230 m
Škola/škôlka
380 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00