Kráľovská vila 3+1 Twin v Kargicak Alanya

Kargicak Alanya, Turecko – ID 10042
550,000 €
Plocha 123 m2
Dispozícia 3+1
More 2 700 m
Stav K nastěhovanie

Utečte do svojho súkromného mestského raja v Alanyi a žite ako králi v našom elitnom kráľovskom komplexe! V našich nádherných vilách s výhľadom na more v Alanyi na vás čaká pokojný životný štýl a upokojujúca príroda.

Prvotriedny komplex Kargicak Alanya v nedotknutom ekologickom prostredí sa môže pochváliť veľkou zastavanou plochou, zelenou zónou a rozsiahlou infraštruktúrou na rekreáciu.

Naše kráľovské vily v Kargicak Alanya sú strategicky umiestnené na svahu, rozmiestnené na terasách, aby sa vám naskytol maximálny výhľad z každého uhla. S našimi nekonečnými vilami v Alanyi si môžete vychutnať luxusné bývanie a panoramatický výhľad na more, lesy, hory a celé mesto.

Dvojvily v Alanyi s tromi spálňami ponúkajú harmonickú kombináciu priestrannosti, súkromia a rodinného usporiadania.

Fotografie interiéru sú len ilustračné! Radi vám pomôžeme s nábytkom a vybavením za bezkonkurenčnú cenu!

Vybavenie:

K dispozícii sú: vodné šmykľavky, záložný generátor, gril, basketbalové ihrisko, kyvadlová doprava na pláž, kaviareň, bar, parkovisko, služba concierge, detské ihrisko, detská herňa, detský bazén, kino, výťah, zábavná miestnosť, fitnescentrum, záhradný krytý bazén, masáže, vonkajšia Jazuzzi, vonkajší bazén, bar pri bazéne, recepcia, relaxačná miestnosť, reštaurácia - bar, sauna, ochrana 7/24, bezpečnostný kamerový systém, turecký parný kúpeľ, volejbalové ihrisko.

Vlastnosti objektu: Priestory s výhľadom na more, bazény s výhľadom na more, bazény s výhľadom na more, bazény s výhľadom na more, bazény s výhľadom na more, bazény s výhľadom na more:

Vchodové dvere sú oceľové, podlahové kúrenie, klimatizácia, balkón/terasa, klimatizácia, keramická podlaha, okná s dvojitým sklom, kúpeľňa s vlastnou kúpeľňou, intercom systém, vnútorné panelové dvere, otvorená kuchyňa, súkromná záhrada, súkromný bazén, sanita, plastové okná.

Občianska vybavenosť v okolí:

Autobusová zastávka, kaviareň, Fresh Market, materská škola, zdravotná ambulancia, supermarket Migros, reštaurácia, škola, obchod, športové zariadenia

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Počet podlaží
2
Dispozícia
3+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
123 m2
Pozemok
62 m2
Úžitková plocha
123 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
62 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
1 km
Kaviareň
970 m
Reštaurácia
650 m
Bar
850 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00