Dve nehnuteľnosti, top príležitosť, bazén, parkovanie, Ramonete

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 5400
397,000 €
Plocha 1552 m2
Dispozícia atypický
More 5 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Nenechajte si ujsť túto zaujímavú príležitosť kúpiť úžasnú nehnuteľnosť duo 2 za 1 v krásnej Ramonete. Vychutnajte si nádherný výhľad na more a veľkorysý pozemok s rozlohou 155 m2, ako aj zaujímavé vonkajšie prvky, ako je bazén 8x5, priestor na grilovanie, zeleninová záhrada, sklad, ovocné stromy a dostatok parkovacích miest.

Prvý dom zahŕňa:

Štyri spálne.

Dve kúpeľne.

Jedna spálňa.

Kuchyňa.

Obývacia izba.

Na rozdiel od druhej nehnuteľnosti by tento prvý dom mohol využiť určité vylepšenia a aktualizácie, čo z neho robí vzrušujúci projekt redizajnu.

Druhá nehnuteľnosť má verandu a je rozdelená na dve podlažia s vnútorným schodiskom. Celková plocha nehnuteľnosti je 283 m2. Okná sú s dvojitým zasklením a všetky majú sieťky proti hmyzu pre vaše pohodlie.

K druhému domu patrí:

Vstupná hala s úložnými skriňami.

Otvorená obývacia izba, jedáleň a kuchyňa s krbom a klimatizáciou v obývacej časti. Tento priestor umožňuje prístup na verandu a priestor na grilovanie a k bazénu, kde môžete relaxovať na španielskom slnku.

Dve spálne na prízemí.

Kompletná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Sedem priestranných spální na prvom poschodí, z ktorých tri majú vlastnú kúpeľňu. Zo spální na prvom poschodí si môžete vychutnať úchvatný výhľad na sady v záhrade a na more.

Jedna všeobecná kúpeľňa.

Odporúčame vám rezervovať si obhliadku tejto nehnuteľnosti, aby ste osobne ocenili, aká je skutočne jedinečná a fantastická!

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká z bežného života. Vo všetkom zlom sa však dá nájsť aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Ramonete ako jedna z dvoch pobrežných oblastí obce Lorca v regióne Murcia je ideálnym miestom pre každého milovníka pláží. Navštívte krásne Puntas de Calnegre alebo strávte teplé a slnečné dni objavovaním nádherných zátok v chránenej oblasti Cabo Cope.

Špecialitou Mazarrónu sú jeho nadpozemské pláže: pláž Bolnuevo, Playa del Castellar, pláž Nares a Playa de Rihuete, to je len niekoľko z miest, ktoré lemujú 35 km dlhé, zväčša nedotknuté pobrežie. Ak chcete zostať aktívni, v ponuke je množstvo vodných športov, ako napríklad plachtenie, potápanie a rybolov.

Počet podlaží
2
Dispozícia
atypický
Plocha
1552 m2
Pozemok
1551 m2
Úžitková plocha
1550 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
1548 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
40 m
Lekár
1 km
Kaviareň
6 km
Reštaurácia
2 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00