dom 4+kk, prístrešok pre auto, veľký bazén, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 5824
209,995 €
Plocha 600 m2
Dispozícia 4+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Využite možnosť hrať golf počas celého roka, vďaka polohe domu si užijete teplo a neobmedzenú možnosť hrať golf aj v zimných mesiacoch.

Ponúkame na predaj krásnu vilu v štýle Neptuno Deluxe so súkromným bazénom, pozemkom orientovaným na juhozápad, vnútorným schodiskom, grilom, sieťami proti komárom, alarmom a murovaným prístavom pre auto.

Prízemie pozostáva z veľkej tienistej krytej verandy, ktorú možno zaskliť a získať tak slnečnú zimnú záhradu. Vchodové dvere sa otvárajú do vstupnej haly so vstavanou skriňou.

Vstupná hala vedie do veľkej obývačky s krbom, klimatizáciou a olejovým ústredným kúrením. Oblúkom sa vchádza do veľkej jedálne. Ďalší oblúk vedie do plne vybavenej kuchyne vrátane všetkých spotrebičov. Je tu veľa úložných skríň a dostatok pracovného priestoru. Cez zadné dvere z kuchyne, ktorá bola modernizovaná, je prístup do záhrady a k bazénu.

Na prízemí sa nachádza aj spálňa s manželskou posteľou, vstavanými skriňami, stropným ventilátorom, klimatizáciou a veľkou kúpeľňou s vaňou, do ktorej sa dostanete z oblúka vedúceho z obývacej izby. Druhá spálňa s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami tiež so vstavanými skriňami, stropným ventilátorom a rodinnou sprchou/tualetou pre hostí. Obe spálne majú aj ústredné kúrenie na olej.

Na prvé poschodie sa dostanete po vnútornom schodisku vedúcom z obývacej izby. To vedie do veľkej spálne na prvom poschodí so vstavanými skriňami, stropným ventilátorom, klimatizáciou, elektrickým radiátorom a druhou kúpeľňou s vaňou a krásnym umývadlom. Na priestranné strešné solárium sa dostanete cez francúzske dvere vedúce zo spálne a ponúka nádherný výhľad na okolité hory. K dispozícii je aj úložná skriňa s elektrickými prípojkami.

Ide o vyhľadávaný pozemok s rozlohou približne 600 m2. Má vyvýšené záhradné múry pre väčšie súkromie a veľmi veľkú príjazdovú cestu s posuvnými bránami a murovaným prístavom pre auto. K dispozícii je upravená záhrada s vyvýšenými záhradnými záhonmi, ako aj užitočné vydláždené plochy pre váš terasový nábytok a vonkajšie osvetlenie. Väčšina zvyšku pozemku má okrasný štrk a pozemok je orientovaný na juhozápad s krytou terasou, ideálnym miestom na krásne stolovanie pod holým nebom. K dispozícii je aj veľký bazén s rozmermi 9x5. Oblasť bazéna je fantastickým priestorom na vytvorenie vlastnej vonkajšej letnej kuchyne, baru a oddychových zón.

K dispozícii je veľmi veľká pivnica, ktorá je v celom objekte. V prípade potreby veľký potenciál na rozšírenie.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti na stále obľúbenej rezidenčnej golfovej oblasti Camposol.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká z bežného života. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
600 m2
Pozemok
599 m2
Úžitková plocha
598 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
597 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
1 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00