Apartmán so spoločným bazénom a záhradou, 600 m od pláže Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6142
136,000 €
Plocha 55 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/4
More 600 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám útulný apartmán v Benidorme, vo výbornej štvrti so všetkými potrebnými službami a len 600 m od morskej pláže. Verejná doprava a supermarkety sú samozrejme k dispozícii. Ide o nehnuteľnosť s rozlohou 55 m2, so spoločným bazénom a výhľadom do záhrady domu. Má 1 veľkú spálňu s manželskou posteľou, 1 veľkú kúpeľňu so sprchovacím kútom, kuchyňu s veľkou pracovnou plochou, plne vybavenú. Tento apartmán sa nachádza 600 m od morskej pláže a 10 minút od centra Benidormu. Byt je pripravený na nasťahovanie a vďaka svojej polohe je skvelou investičnou príležitosťou.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie

Rincon de Loix. Vo veľmi pokojnej oblasti s veľkou záhradou, spoločným bazénom. Veľmi blízko autobusovej zastávky, supermarketov Unide, Dia a Mas y Mas, farského kostola - Nuestra Señora del Mar, lekárne, bánk, parkov, Mundo Mar, Benidorm Palace, Aqualandia , škôl Lope de Vega a Serra Gelada (Sierra Helada), ambulancií a zdravotníckych centier a pomocných kliník v Rincon de Loix, Blší trh a Mercoix, nemocnice Imed Levante a oveľa viac. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, budeme vás informovať nezáväzne.

Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
1+kk
Plocha
55 m2
Úžitková plocha
47 m2
Lodžia
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
160 m
Lekár
370 m
Kaviareň
190 m
Reštaurácia
40 m
Bar
40 m
Škola/škôlka
170 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00