4+kk, Apartmán len 40 m od pláže s výhľadom na more Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6659
360,000 €
Plocha 103 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 14/14
More 40 m
Poplatok za služby 100 € za mesiac
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám byt v budove "Gemelos28" , ktorý sa nachádza v jedinečnej lokalite, na úpätí mora s nádherným výhľadom na záliv. Byt má priestrannú a svetlú obývaciu izbu s prístupom na terasu s pôsobivým výhľadom na Stredozemné more. Spálne sú útulné a pohodlné so vstavanými skriňami. Byt je izolovaný v stenách aj v podlahe akustickou penou, čo zaručuje nerušené chvíle. Kuchyňa je zariadená a vybavená sklokeramickou varnou doskou, rúrou, digestorom, práčkou, umývačkou riadu a chladničkou. Kúpeľne sú plne vybavené a majú elektrické vešiaky na uteráky, zrkadlá, skrinky a sprchové kúty so sklenenou priečkou. Rezidencia má najlepšie spoločné priestory: vonkajší bazén, vyhrievaný vnútorný bazén, spoločenský klub, posilňovňu, saunu so šatňami, k dispozícii sú panoramatické vysokorýchlostné výťahy, priestor pre vrátnika a poplašný systém pre každý dom.

Údržba tu vychádza na 100 € mesačne so všetkými službami.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, kde sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere nového bývania je výber správneho miesta pre vás.

Podlažie
14
Počet podlaží
14
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
103 m2
Úžitková plocha
88 m2
Lodžia
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
300 m
Lekár
620 m
Kaviareň
210 m
Reštaurácia
30 m
Bar
210 m
Škola/škôlka
530 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00