3+kk v komplexe s bazénom a parkovacím miestom, len 50 m od mora, vhodné na prenájom, Golem, Albánsko

Golem, Albánsko – ID 6389
104,000 €
Plocha 80 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/6
More 50 m
Stav K nastěhovanie

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovanie s praním a žehlením, inzerciu na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správu a pravidelné kontroly nehnuteľnosti, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizáciu. Vykonávame všetko, čo naši klienti potrebujú po prevode vlastníctva.

Inzerovaná cena zahŕňa všetky náklady spojené s vybavovaním procesu kúpy nehnuteľnosti, vrátane právneho servisu, notárskych poplatkov (notárske poplatky, dane z prevodu) a poplatkov advokátovi.

Ponúkame vám byt 3+kk v komplexe s bazénom a parkovacím miestom, v letovisku Golem v Albánsku. Celková rozloha 80 m2. Byt sa nachádza na 4 poschodiach. Dispozične je riešený ako chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a balkón. Budova, v ktorej sa apartmán nachádza, sa nachádza v rezidenčnom komplexe, asi 50 m od mora. Dobrá poloha, nájdete tu všetko, čo potrebujete pre pohodlnú dovolenku: obchody, školy, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, kliniky a ďalšie.

Poplatok za údržbu je 8 až 12 € mesačne.

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je ten správny čas. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa zabaviť a zároveň zarobiť peniaze? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Riadime sa heslom - Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia...). Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Letovisko Golem je malé mestečko, ktoré sa nachádza na pobreží Albánskej riviéry. Obrovskou výhodou letoviska Golem v Albánsku je skvelá dostupnosť a výhodný pomer ceny a kvality dovolenky Dovolenkové letovisko Golem je vhodné pre rodiny, páry aj jednotlivcov. Je to pokojné a zároveň zaujímavé miesto. V rámci reformy miestnej samosprávy v roku 2015 sa stalo podčasti obce Kavaje. Oblasť pozdĺž pobrežia je jednou z hlavných plážových destinácií Albánska, kde sa nachádza množstvo letovísk a hotelov. Golem zaznamenal rýchly rozvoj.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Môžeme pracovať s vašou požiadavkou a odborne pre vás nájdeme váš vysnívaný apartmán! Ďalšie podobné ponuky nehnuteľností nájdete na našej webovej stránke Mojenemovitostumore.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
80 m2
Úžitková plocha
80 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
5 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
0 m
Bar
2 km
Škola/škôlka
0 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00