3+kk v komplexe s bazénom a parkovacím miestom, len 50 m od mora, vhodné na prenájom, Golem, Albánsko

Golem, Albánsko – ID 6389
100,000 €
Plocha 80 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/6
More 50 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám apartmán 3+kk v komplexe s bazénom a parkovacím miestom v Goleme, Albánsko. Celková plocha 80 m2. Apartmán sa nachádza na 4 poschodiach. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a balkón. Budova, v ktorej sa apartmán nachádza, sa nachádza v obytnom komplexe, asi 50 m od mora. V dobrej lokalite nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlnú dovolenku: obchody, školy, reštaurácie a kaviarne, kozmetické salóny, kliniky a ďalšie.
Poplatok za údržbu je 8 až 12 € mesačne.
Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je ten správny čas. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa baviť a zároveň zarábať peniaze? Sme česká spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a spravodlivo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez akýchkoľvek starostí. Riadime sa heslom - Náš vzťah sa nákupom nekončí, ale iba začína. Ponúkame vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, renovácia...).
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.
Letovisko Golem je malé mesto na pobreží Albánskej riviéry. Obrovskou výhodou letoviska Golem v Albánsku je skvelá dostupnosť a výhodný pomer ceny a kvality dovolenky.Dovolenkové letovisko Golem je vhodné pre rodiny, páry aj jednotlivcov. Tiché, ale zaujímavé miesto. V rámci reformy miestnej samosprávy v roku 2015 sa stala mestskou časťou obce Kavaje. Oblasť pozdĺž pobrežia je jednou z hlavných plážových destinácií Albánska, kde sa nachádza mnoho letovísk a hotelov. Golem zaznamenal rýchly rozvoj.
Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Môžeme pracovať s vašou požiadavkou a odborne vám nájdeme váš vysnívaný byt! Viac podobných ponúk nehnuteľností nájdete na našej webovej stránke Mojenemovitostumore.
Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
80 m2
Úžitková plocha
80 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
5 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
0 m
Bar
2 km
Škola/škôlka
0 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00