3+kk, univerzálny byt so spoločným bazénom , Benidorm , Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6140
175,000 €
Plocha 95 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/4
More 750 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám veľký byt v Benidorme, vo výbornej štvrti so všetkými potrebnými službami, MHD, supermarketmi. Ide o nehnuteľnosť s rozlohou 95 m2 s výhľadom na spoločný bazén. Má 2 veľké dvojlôžkové spálne, 1 veľkú kúpeľňu s vaňou, veľkú kuchyňu, plne vybavenú. Tento apartmán sa nachádza 750 m od morskej pláže a 10 minút od centra Benidormu. Byt je pripravený na nasťahovanie a vďaka svojej polohe je skvelou investičnou príležitosťou.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie

Tento apartmán sa nachádza v oblasti Rincón de Loix Alto, v budove postavenej v roku 2002 s veľkým herným priestorom, 2 bazénmi, posilňovňou, tenisovým kurtom a saunou, ktorá ponúka oblasť Rincón de Loix, voľný čas, bary, reštaurácie ako KFC, Mariano's Bar, Pizzeria Duetto ... hotely ako PALM BEACH BENIDORM, Aparthotel Lux, v blízkosti supermarketu Unide a lekárne. V blízkosti je aj nemocnica Levante, pomocná klinika El Rincón de Loix, školy Lope de Vega, Mundomar a Aqualandia.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
95 m2
Úžitková plocha
85 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
150 m
Lekár
640 m
Kaviareň
150 m
Reštaurácia
220 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
120 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00