3+kk, s výhľadom na more, pivnica, 450 m od pláže, veľká terasa, Byala

Byala, Bulharsko – ID 5358
118,000 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/5
More 450 m
Poplatok za služby 9 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame priestranný apartmán s dvoma spálňami na treťom poschodí v uzavretom komplexe, ktorý sa nachádza v malebnej oblasti "Caika" v pokojnom prímorskom mestečku Byala, 450 metrov od piesočnatej pláže a prístavu a reštaurácie "Caika" s krásnym výhľadom na more a zátoky. Apartmán pozostáva z priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom v spoločnom priestore, hlavnej spálne s vlastnou kúpeľňou s WC, druhej spálne, druhej kúpeľne s WC a priestrannej terasy s výhľadom na more a upravenú plochu komplexu. K apartmánu patrí pivnica. Má veľkú rozlohu, vhodnú na pohodlnú dovolenku a pre veľkú rodinu. Úžitková plocha (vrátane pivnice 6 m2) je 101 m2, celková plocha je 120 m2. Byt je dobre zariadený a vybavený a cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. V oplotenom areáli komplexu sa nachádza nasledovné vybavenie: 2 bazény, oddychová zóna s ležadlami a slnečníkmi, reštaurácia, parkovisko, minimarket, posilňovňa, masážna miestnosť, detské ihrisko a veľa zelene. Ročný poplatok za údržbu je 9 €/m2.

Výborný apartmán, pripravený na nasťahovanie, vhodný na rodinnú dovolenku aj na prenájom!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku počas celého roka. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Mesto Byala sa nachádza na hranici okresov Varna a Burgas, takmer rovnako vzdialené od okresných miest Varna (56 km) a Burgas (70 km). Najbližšie mesto Byala je Obzor, ktoré je vzdialené len 5 km. Pobrežie obce je charakteristické kombináciou skalnatého pobrežia, malých zátok, pláží s piesočnými dunami. Letná turistika sem priťahuje množstvo ľudí. V posledných rokoch sa turistická sezóna predĺžila, začína sa začiatkom mája a trvá až do septembra. Dnes je Byala prosperujúcim bulharským mestom vďaka vyspelému vinárstvu. Vyrába sa tu vynikajúce víno Dimyat. Je to tiež prímorské letovisko. Prírodné zdroje podmieňujú rozvoj mesta ako centra plnohodnotného morského cestovného ruchu. Priestranná pláž v kombinácii s listnatým lesom, priaznivá teplota morskej vody a jej čistota ponúkajú optimálne podmienky na prevenciu a rehabilitáciu pozdĺž pobrežia. Mesto bolo založené 3 storočia pred naším letopočtom. V mestečku sa nachádza paleogeologická lokalita Biele skaly. Nachádza sa medzi severnou stranou centrálnej pláže a ústím Bielej rieky.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
120 m2
Úžitková plocha
101 m2
Terasa
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
330 m
Lekár
220 m
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
80 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
90 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00