3 izbový byt ideálny na prenájom , potenciál 2000 eur mesačne

, Cyprus – ID 6873
383,000 €
Plocha 90 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/3
More 2 000 m
Stav Výstavba

Najlepšia investícia! Ste investor, ktorý hľadá solídny zisk z dlhodobého prenájmu ? Ste na správnom mieste , potenciál prenájmu tohto bytu v Pafose je 2000 eur mesačne.

Ideálny na dlhodobý prenájom alebo krátkodobý prenájom turistom. Pafos je turistickým centrom ostrova a v súčasnosti veľmi potenciálnym miestom na investovanie. V súčasnosti sa v meste stavajú dve americké univerzity a nájomné stúplo. Nachádza sa tu niekoľko svetoznámych golfových klubov a letisko je vzdialené len 30 min od našich projektov. Na mieste máme zástupcu z Českej republiky.

Tento 3 izbový byt v novej modernej budove je ideálny pre bývanie v meste alebo investíciu vďaka svojej ideálnej polohe, potenciál prenájmu je 2000 eur mesačne.. sa nachádza na 2. poschodí nového moderného bytového domu so skvelým dizajnom zvonku aj zvnútra. K bytu patrí garáž, pivnica a terasa s rozlohou 8 m2. Ponúka všetko, čo potrebujete na jednoduché bývanie, vrátane modernej sprchy, kuchyne, vstavaných skríň a krytej verandy.

Mramor v kúpeľni, talianska mramorová dlažba, kuchyňa s vysokým leskom, skrine s talianskym dizajnom

Komplex sa nachádza vo finančnom a obchodnom centre mesta, kde sa do 5 minút chôdze nachádza budova okresného súdu, vládne úrady, advokátske kancelárie a finančné inštitúcie. Novo zrekonštruované staré mesto je plné miestnych kaviarní, barov, reštaurácií a butikov, ktoré sú tiež v pešej vzdialenosti. Okrem toho sa v tesnej blízkosti nachádzajú dve novovznikajúce americké univerzity.

Poplatky nad rámec DPH , právne služby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Kupujete priamo od developera.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
2
Počet podlaží
3
Dispozícia
3+kk
Plocha
90 m2
Úžitková plocha
83 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00