3+1 zrekonštruovaný, blízko mora, parkovacie miesto, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6085
192,500 €
Plocha 89 m2
Dispozícia 3+1
Podlažie 8/12
More 550 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame na predaj byt 3+1 s celkovou plochou 89 m2, ktorý sa nachádza na ôsmom poschodí vo výbornej urbanizácii v Benidorme so spoločným bazénom a parkovacím miestom. Pozostáva z 2 dvojlôžkových spální, 2 kúpeľní, obývacej izby s prístupom na otvorenú terasu, samostatnej kuchyne s technickou miestnosťou.

Táto nehnuteľnosť sa nachádza vo vysoko cenenej urbanizácii Benidorm pre svoju polohu a výhody.

V okolí sa nachádzajú všetky druhy služieb, ako sú supermarkety (Consum, Mas y Mas), autobusová zastávka, reštaurácie (Casa Toni), obchody všetkého druhu, lekárne a pláž Levante 5 minút chôdze.

Táto lokalita sa nachádza v blízkosti všetkých druhov služieb a obchodov: barov, reštaurácií, lekárne a ďalších. V blízkosti sa nachádza aj športové centrum L'illa de Benidorm, športový palác (Palau D'esports) a štátna škola Els Tolls, detská vzdelávacia škola, CEIP Gabriela Miróa, jazyková škola, kultúrne centrum Benidorm, autobusová stanica, Avda Marina, Mercadona a mnoho ďalších.

Budova a urbanizácia s vonkajším bazénom a vynikajúcimi spoločnými priestormi, veľkolepým vchodom a veľmi dobre postavená. Príležitosť získať byt v takejto vyhľadávanej budove.

Neváhajte a zavolajte nám pre viac informácií!

Milí klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa v posledných rokoch veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere nového domova je výber správneho miesta pre vás.

Podlažie
8
Počet podlaží
12
Dispozícia
3+1
Plocha
89 m2
Úžitková plocha
75 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
60 m
Lekár
400 m
Kaviareň
110 m
Reštaurácia
70 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
340 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00