2+kk v peknom komplexe s bazénom, najvyššia cena, oblasť Durres, Albánsko

Durres, Albánsko – ID 8100
114,500 €
Plocha 63 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 6/7
More 70 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám apartmán v krásnom komplexe s bazénom, 2+kk, v oblasti Durres, Albánsko. S celkovou plochou 63 m2, situovaný na 6. poschodí, v budove s výťahom. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón s výhľadom na pekný komplex. Budova, v ktorej sa byt nachádza, je vzdialená približne 70 m od mora. K dispozícii je bazén. Skvelá lokalita, nájdete tu všetko, čo potrebujete pre pohodlnú dovolenku: obchody, školy, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, kliniky a ďalšie. Poplatok za údržbu je 8 až 12 € mesačne.

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je ten správny čas. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa zabaviť a zároveň zarobiť peniaze? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Riadime sa heslom - Náš vzťah kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia...).

Inzerovaná cena zahŕňa náklady spojené s právnym servisom.

Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov na prevod vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

V pobrežnom meste Durrësi, ktoré sa nachádza 34 km od hlavného mesta Tirana, sa nachádza najväčší albánsky prístav - a jedno z najstarších miest v krajine. Durrës je tiež ideálnym miestom pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť pri mori, pretože jeho piesočnaté pláže a početné reštaurácie s nádherným výhľadom na Jadran predstavujú dokonalú dovolenku.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí.

Vieme, ako pracovať s vašou požiadavkou, a odborne pre vás nájdeme váš vysnívaný apartmán! Viac podobných ponúk nehnuteľností nájdete na našej webovej stránke Mojenemovitostumore.

Podlažie
6
Počet podlaží
7
Dispozícia
2+kk
Plocha
63 m2
Úžitková plocha
63 m2
Balkón
Áno
Obchod
280 m
Lekár
330 m
Kaviareň
200 m
Reštaurácia
250 m
Bar
230 m
Škola/škôlka
380 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00