2+kk, s výhľadom na more, komplex Glarus, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 8608
49,000 €
Plocha 75 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/4
More 600 m
Poplatok za služby 370 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám zariadený apartmán 2 + kk s celkovou rozlohou 75 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí (schody len na jedno poschodie). Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou, spálňa, kúpeľňa s WC, komora a terasa s krásnym výhľadom na more prístupná z oboch izieb.

Komplex "Glarus" má ideálnu polohu - na južnom svahu, ktorý ponúka krásny panoramatický výhľad na záliv Kavarna a Čierne more. Pláž je vzdialená len krátku prechádzku (7-8 minút). Samotný komplex sa nachádza v pokojnej oblasti, z 3 strán obklopený prírodou. Glarus má vonkajší bazén s oddychovou a opaľovacou zónou, kde si môžete počas kúpania vychutnávať krásu mora a okolia. Pri bazéne sa nachádza internetová kaviareň a bar, kde sa podávajú nápoje a ľahké občerstvenie, kúpele sú vzdialené len kúsok pešo. Komplex je ideálnym miestom pre vašu dovolenku.

Poplatok za údržbu je 370 € ročne.

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme tak možnosť oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
75 m2
Úžitková plocha
60 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
250 m
Bar
470 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00