2-izbový apartmán s výhľadom do záhrady, v ekologickej lokalite, Chateau sea breeze, Kosarica

Košarica , Bulharsko – ID 10696
50,000 €
Plocha 48 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/2
More 2 000 m
Poplatok za služby 9 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám pekný apartmán s 2 spálňami o celkovej rozlohe 48 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí z dvoch poschodí v komplexe Chateau sea breeze v krásnej ekologickej lokalite a zároveň v blízkosti pláže a mora. Apartmán pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s WC, balkóna s výhľadom do záhrady.

Komplex Chateau sea breeze sa nachádza v prestížnej vilovej zóne Košarica na svahoch Starej planiny, veľmi blízko Slnečného pobrežia. Komplex ponúka nielen krásny výhľad na more a zátoky Nesebaru, ale aj výhľad na zalesnené hory. Kombinácia morského a lesného vzduchu robí toto miesto jedinečným a neopakovateľným! Miesto je veľmi pokojné a tiché! Majiteľom a ich hosťom je komplex k dispozícii: Bazén, relaxačné zóny, supermarket, lekáreň, 24-hodinová ochrana, parkovisko. Pláž na Slnečnom pobreží je vzdialená 2 km, centrálna pláž mesta Sveti Vlas je tiež vzdialená 2 km. Na Slnečné pobrežie a do okolitých letovísk premáva celoročné autobusové spojenie. Poplatok za údržbu je 9 €/m2 ročne.

My v MOJE REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Kosarica je rekreačná dedina (okres Burgas, obec Nesebar), ktorá sa nachádza 2 km od obľúbeného letoviska Slnečné pobrežie, na úpätí majestátneho pohoria Stará Planina, ktorého posledné svahy postupne klesajú do krištáľovo čistých vôd Čierneho mora. Oblasť je malebná, s krásnym panoramatickým výhľadom, ponorená do hustej stredomorskej vegetácie. Obec ponúka výborné podmienky na rekreáciu a turistiku.

Obec je veľmi pôvabná, zachováva si svoju čistotu a krásu. Je tu harmónia, krása a pokoj čistej a nedotknutej prírody. Obľúbené a živé letovisko Slnečné pobrežie a malebná prírodná rezervácia Kalinata sú v tesnej blízkosti.

Oblasť má vynikajúce možnosti pre milovníkov dovolenky na pláži a milovníkov rušného nočného života (v letovisku Slnečné pobrežie). Milovníci prírody majú možnosť prechádzok v lese alebo cyklistiky. Početné ekotrasy ponúkajú možnosť praktizovať ekoturistiku a pešiu turistiku. Neďaleké rybníky potešia milovníkov rybolovu.

Kosarica sa nachádza v nadmorskej výške 100 metrov nad morom. Pláž a letovisko Slnečné pobrežie sú vzdialené 3 km, mesto Burgas a medzinárodné letisko 31 km, Varna asi 90 km. V obci sa nachádza škola, obchody a na námestí je krásny kostol. Cesty sú asfaltové, je tu centrálny vodovod a kanalizácia, telefónne a internetové pripojenie.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Plocha
48 m2
Úžitková plocha
42.24 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
2 km
Lekár
3 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
390 m
Bar
2 km
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00