2+1, výhľad na more, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6167
92,000 €
Plocha 51 m2
Dispozícia 3+1
Podlažie 16/22
More 1 500 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame na predaj tento apartmán 2+1 s celkovou rozlohou 51,18 m2 s neuveriteľným výhľadom na more. Apartmán pozostáva z 1 spálne (s možnosťou vytvoriť ďalšiu), samostatnej kuchyne, kúpeľne s WC, priestrannej obývacej izby a veľkej terasy s výhľadom na more a ostrov Benidorm a mesto Sky Line. Vďaka svojej polohe na 16. poschodí ponúka apartmán skutočne nádherný výhľad. Byt je vhodný na rekonštrukciu, a práve to z neho robí atraktívnu nehnuteľnosť, ktorú si môžete dokončiť podľa vlastných predstáv!

K domu patrí aj bazén obklopený záhradami, ktorý slúži výlučne obyvateľom urbanizácie.

Nachádza sa v Benidorm Courts, jednej z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich oblastí mesta, kde sú k dispozícii všetky druhy služieb, obchody, supermarkety, školy, detské ihriská a v blízkosti sú zdravotné strediská a lekárne.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere nového bývania je výber správneho miesta pre vás.

Podlažie
16
Počet podlaží
22
Dispozícia
3+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
51 m2
Úžitková plocha
49 m2
Terasa
Áno
Obchod
50 m
Lekár
130 m
Kaviareň
90 m
Reštaurácia
70 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00