Referencie

Predtým, než sa rozhodnete kúpiť nehnuteľnosť v zahraničí, najskôr si overte, kto vám obchod zprostredkuje. My pochádzame z krajín, z ktorých vám nehnuteľnosti ponúkame, a preto dobré poznáme miestne zákony a dokážeme vám na mieste zabezpečiť všetok servis. Prečítajte si, čo klienti hovoria o našich službách.

Naše ocenenia a certifikáty

Zakúpili sme nehnuteľnosť od tejto spoločnosti a dobre sme urobili. Rokovali sme s pani Angelinou, ktorá je skvelá. Všetko prebehlo bez problémov a hlavne rýchlo a čestne. Bez rád a pomoci Angeliny, by sme si nevedeli rady, všetko zariadila a vždy poradila. Ďakujeme moc a všetkým odporúčame sa obrátiť na túto spoločnosť. Dana a Luboš
Dana a Luboš
Minulé leto sme na webovej stránke mojenemovitostiumore.cz objavili zaujímavý apartmán v komplexe Privilege. Naše počiatočné obavy rýchlo rozptýlilo profesionálne jednanie pána Zlatkovského a pána Vasileva, vďaka ktorým bola nehnuteľnosť do dvoch mesiacov naša. Teraz sa tešíme na našu prvú dovolenku v Bulharsku.
Lenka a Miroslav
Niet divu, že sú jednotkou na trhu. Perfektné služby, úžasné vyjednávanie. Vďaka pánovi Vasilevovi sme aj my šťastnými majiteľmi apartmánu pri mori :-)
Dagmar
Apartmán v horách v Bansku sme kúpili pred rokom a všetko prebehlo hladko, aj keď ide o zahraničnú nehnuteľnosť. Rozhodol som sa napísať túto recenziu, pretože sa ukázalo, že heslo pána Zlatkovského "predajom to nekončí" sa napĺňa aj viac ako rok po kúpe. Bez jeho pomoci by bola administratíva náročná. Ďakujem
Radim a Kamila

Zanechajte recenziu

Budeme radi, keď sa s ostatnými podelíte o skúsenosti s našimi službami. Oceníme akúkoľvek spätnú väzbu, aby sme mohli naše služby urobiť ešte lepší.

Ak máte záujem sa s nami stretnúť, neváhajte sa zastaviť v našej kancelárii, sme tu pre vás.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00