Podieľame sa na úspechu Lea Brichtu!!!

9.1.2021
Podieľame sa na úspechu Lea Brichtu!!!

Gratulujeme Leovi Brichtovi k ďalšiemu víťazstvu!

Pozrite si video až do konca!

https://youtu.be/NpxIWvLaI_8

S Leom sme sa stretli náhodou. Pozdravili sme ho, povedali sme mu, koľko sme o ňom počuli, a on nám svojím hravým, takmer detským tónom odpovedal - Naozaj?

Zapôsobilo na nás jeho skromné sebavedomie, typické pre víťaza. Jeho inteligentný pohľad nás šokoval. Popravde, čakali sme niečo iné, ale namiesto toho sme mali pred sebou mladého inteligentného muža s ľahkým priateľským úsmevom a neuveriteľnou osobnosťou!

Nemohli sme odolať.

Okamžite sme sa stali jeho fanúšikmi. Všetci sme v tomto športe videli hrubých ľudí, ktorí ohrozovali svojich súperov, humanoidné gorily, ktoré sa snažili vzbudiť strach, aby zakryli svoj vlastný strach. Leovi to chýbalo. Príroda ho obdarila šarmom, ktorý dokáže zvýrazniť tým, že prejavuje rešpekt a usmieva sa na svojho súpera.

Tento chlapec je našou inšpiráciou. A my by sme vám radi povedali prečo!

Leo neustále pracuje na svojom úspechu.

Nepozná ten pocit - už to nedokážem, už to nechcem robiť, už sa mi to nepodarí! Je v ňom sila, ktorá ho aj vtedy, keď je najviac unavený, núti pokračovať, nevzdávať sa! Sila, ktorú majú vodcovia! Sila, ktorá vás poháňa, keď už nemôžete, keď ste na kolenách a umierate, aby ste sa pohli vpred, poháňa vás viera v budúcnosť, v úspech a v človeka, ktorý stojí pri vás! Jeho každodenné sústredenie sa na ďalšie víťazstvo!

100 percent svojho času venuje tréningu.

Je to čestný a slušný človek.

Kombinácia každodenného tréningu, stravy, ktorá dokáže strhnúť aj tú najsilnejšiu vôľu, a pokory podobnej šaolinskému mníchovi spôsobila, že chceme byť súčasťou jeho úspechu.Leo je flexibilný. Svojmu súperovi sa prispôsobuje ako voda naliata do inej nádoby.

To je dnes nevyhnutné pre všetkých, ktorí sa nechcú vzdať a musia prejsť do rytmu nového života, inak nás systém zničí. Vitajte v štvrtej technologickej revolúcii!

Šťastie, že ešte neprišli na to, ako bojovať online v oktagone!