Útulný dom v Bar - Šušanj s výhľadom na more a priestranným dvorom

Bar, Gornji Šušanj, Čierna Hora – ID 10515
455,000 €
Plocha 1000 m2
Dispozícia 5+kk
More 950 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Táto krásna nehnuteľnosť ponúka skvelý domov na dvoch poschodiach a podkroví.

Na prízemí s rozlohou 102 m2 sa nachádza vstupná hala, obývacia izba s krbom, jedáleň, kuchyňa, tri spálne a kúpeľňa.

Na prvom poschodí potom nájdeme priestrannú obývaciu izbu, dve spálne a ďalšiu kúpeľňu. Dodatočný komfort poskytuje podlahové kúrenie v kúpeľniach, ktoré zabezpečuje pocit tepla aj v chladnejších obdobiach.

Dom je v dobrom stave, suchý a čistý. Jeho dvor s rozlohou 1000 m2, usporiadaný do dvoch terás, ponúka možnosť vybudovať si vlastný bazén a užívať si súkromie v pohodlí domova. Okrem toho žiadna budova v susedstve nezakrýva krásny výhľad na more, čo zaručuje nerušený a krásny výhľad.

Nehnuteľnosť je zapísaná na spoločnosť, čo znamená, že kupujúci nemusí platiť daň z prevodu nehnuteľnosti, čo je príjemná výhoda.

Dom v Bar - Šušanj je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlie, krásny výhľad a pokojné prostredie.

Neváhajte nás kontaktovať a pozrieť si dom

V južnej časti Čiernej Hory sa v rozľahlom Barskom zálive nachádza takmer 40-tisícové mesto Bar. Toto pobrežné mesto, ktoré je dôležitým čiernohorským hospodárskym centrom, sa môže pochváliť veľkým a strategicky dôležitým prístavom. Bar sa delí na dve časti - moderné mesto na pobreží, ktoré bolo založené koncom 19. storočia po oslobodení krajiny od Turkov, a starý Bar, ktorého história siaha až do 10. storočia.

Bar je v súčasnosti obľúbeným turistickým letoviskom na pobreží Jadranského mora. Až do 60. rokov 20. storočia však mesto nemalo veľký význam. Výstavba stanice na jedinej železničnej trati v krajine - vedúcej z Baru do Podgorice a ďalej do Belehradu - priniesla určité hospodárske oživenie. Železnica je absolútne unikátnym technickým dielom a pri jej výstavbe bolo potrebné prekonať tunajšie náročné prírodné podmienky. Dnes vlak prechádza niekoľkými stovkami tunelov a na svojej trase prekonáva množstvo mostov. Výstavba železničnej trate viedla aj k rozvoju miestneho prístavu, z ktorého dnes vyplávajú trajekty do Slovinska, Grécka a Talianska.

Bar ponúka skvelé podmienky na kúpanie, oddych na plážach a praktizovanie vodných športov. Na milovníkov pozemných športov čakajú tenisové kurty, futbalové ihriská a atletický štadión. Okrem nádherného kúpania a kvalitných turistických zariadení ponúka Nový Bar aj množstvo zábavy. Je tu niekoľko miest, kde sa môžete zabaviť a tiež najesť alebo napiť - reštaurácie, bary, kluby, diskotéky a nočné kluby. V letných mesiacoch sa Bar stáva miestom konania rôznych kultúrnych podujatí pod holým nebom.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Vieme vám profesionálne a férovo poradiť pri výbere. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Počet podlaží
3
Dispozícia
5+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
1000 m2
Pozemok
996 m2
Úžitková plocha
310 m2
Terasa
Áno
Lodžia
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
105 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
1 km
Lekár
2 km
Kaviareň
220 m
Reštaurácia
520 m
Bar
640 m
Škola/škôlka
870 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00