Priestranný 3-izbový apartmán v jedinečnom novom komplexe Etara 4, prvá línia k moru, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 10166
131,478 €
Plocha 98 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/6
More 100 m
Poplatok za služby 15 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Predstavujeme vám nový apartmán o dispozícii 3 + kk, o ploche 98,09 m2, ktorý sa nachádza na druhom podlaží zo šiestich poschodí v komplexe vo výstavbe Etara 4. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s miestom pre kuchynský kút, dve spálne, kúpeľňa /wc, balkón. Nehnuteľnosť je na predaj bez kuchyne, nábytku a vybavenia. Cena za apartmán je za dokončenie "na kľúč" (podlahové krytiny - laminát a dlažba, vymaľované steny, dvere, kúpeľňa-WC s obkladmi a sanitou). S nábytkom a vybavením radi pomôžeme. Komplex Etara 4 sa nachádza v prvej línii k moru, iba 100m od pláže a skladá sa z dvoch budov na rôznych úrovniach. Ich konfigurácia tvorí štruktúru v tvare písmena L. V súlade s vašimi osobnými predstavami o bývaní si môžete sami vybrať kvalitné materiály na dokončenie domova, ako je terakota, farby stien, kúpeľňový nábytok. Na vaše prianie sme schopní zaistiť montáž vzduchotechniky a kompletné vybavenie. Každý apartmán je vybavený káblovou TV. Areál bude dokončený v roku 2024, čo umožňuje nákup vo fáze výstavby s odloženou platbou, ďalej možnosť individuálneho plánovania obytného priestoru a výberu dokončovacích materiálov.

V komplexe Etara 4 bude umiestnených celkom desať predajní. Obchody sú orientované do ulice na západ a tiež parkovacie státie pre 129 áut, umiestnené v podzemnom parkovisku na dvoch podlažiach. Každá úroveň parkoviska má samostatný vjazd a výjazd. Komplex má dva veľké kombinované bazény pre dospelých a deti, z ktorých jeden má bar.

Celá nehnuteľnosť je ponorená do prírodnej zelene a počíta sa s niektorými exotickými drevinami, ktoré obohatia miestnu flóru a osade dodajú exotickejší vzhľad. Plánované vodné plochy vytvoria dodatočný komfort a jedinečnosť areálu.

Poplatok na údržbu bude 15€/m2 ročne.

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

O správu nehnuteľnosti sa staráme od A do Z. Na nás sa môžete spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Kúpou náš vzťah nekončí, ale iba začína.

Team MNM

Sveti Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobražia. Vzdialenosť od tohto letoviska je skutočne nepatrná. Nebude trvať dlho a obe mestá sa vďaka výstavbe v hojne navštevovanom a obľúbenom Slnečnom pobreží prepoja. Lokalita známa pod názvom Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska turistického ruchu určite ešte čaká na dobu svojej najväčšej slávy. Stredisko Sveti Vlas nájdeme zhruba 13 kilometrov od mesta Nessebar, ktorý je známy ako medzi turistami, tak aj medzi milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejším letoviskom bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako pri Slnečnom pobreží.

V mestečku nájdeme niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstupy do mora pozvoľné.

Pláž v Sveti Vlasu smeruje na juh. Piesok je jemný, zlatý, avšak v areáloch sa vyskytujú aj romantické kamenné pláže. Unikátna kombinácia čistého horského vzduchu, morského podnebia a krásnu prírodu. Letné dni sa vyznačujú pokojným ráno a pomerne chladným, neuveriteľne príjemným popoludním. Jedinečná dlhá, teplá a tichá jeseň. Posledných niekoľko rokov sú zaznamenané v polovici decembra teploty 15 stupňov. Zima tu nie trvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné užívanie, podnebie preukázané veľmi dobre prispievajúce ľudskému zdraviu.

Vďaka tomu, že sa mestečko nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené pohorie a urobiť si tak príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi priaznivé. Príjemné počasie v kombinácii s vlhším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak prepchaté ako práve Slnečné pobrežie.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
98 m2
Úžitková plocha
77.42 m2
Balkón
Áno
Bazén
2 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
100 m
Lekár
2 km
Kaviareň
670 m
Reštaurácia
150 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
190 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00