Na predaj na splátky, 3+kk s výhľadom na more, komplex Mesembria Fort Noks, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 8591
158,000 €
Plocha 115 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/4
More 20 m
Poplatok za služby 13 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Možnosť zľavy a splátkového predaja až na 10 rokov! Prvá línia a výhľad na more! Na samotnej pláži Robinson. Ponúkame vám priestranný 3-izbový apartmán, ktorého rozloha je 115,01 m2 a nachádza sa na druhom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Mesambria Fort v Elenite, Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a terasa s výhľadom na more. Fotografie bytu sú len ilustračné!

Komplex Mesambria Fort má posilňovňu, bazény pre dospelých a deti, relaxačnú zónu, detské ihrisko, reštauráciu a parkovisko, 24-hodinovú bezpečnostnú službu. V komplexe nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlnú a pohodovú dovolenku s rodinou! Komplex je dokonale udržiavaný a nachádza sa v letovisku Elenite, 20 metrov od pláže, 5 minút jazdy od mesta Sveti Vlas a 10 minút jazdy od Slnečného pobrežia.

Vhodný na celoročné bývanie. Údržba je 12,50 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
115 m2
Úžitková plocha
101.21 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
70 m
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
100 m
Bar
240 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00