Emperium Beach Residence, luxus na každom kroku, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 6122
V tomto komplexe zostáva 22 jednotiek

Emperium Beach Residence - luxusný hotel v meste Sveti Vlas. Očarujúca a elegantná plážová rezidencia "Emperium" má pre vás ešte niekoľko apartmánov! V mene developera ponúkame apartmány rôznych veľkostí v komplexe Emperium, Sveti Vlas, Bulharsko. Predstavujeme vám krásny projekt troch budov, ktoré budú postavené v tvare písmena U. Dve protiľahlé budovy budú šesťposchodové, prostredná budova bude dvojposchodová. Na výber sú apartmány v budove A, B alebo C. Komplex ponúkne svojim majiteľom vonkajší bazén, relaxačné zóny a detské ihrisko. Zažite luxus v krásnom interiéri, popoludnia na terase, jednoducho si užívajte čarovné Emperium, chvíle s rodinou a blízkymi! Na výstavbu tohto komplexu sú použité prvotriedne materiály ako: rakúske keramické tehly Wienerberger, v miestnostiach sadrové omietky - Röfix, natreté bielym latexom. Kúpeľne - terakotové a fajansové obklady. Lepidlá, hydroizolácia, škárovacia hmota CERESIT. Sanitárna keramika a vybavenie. Cementový poter do 8 cm -Röfix, kvalitná terakota.
Interiérové dvere - luxusné vysokokvalitné interiérové a vchodové dvere z prírodnej dyhy, zdôrazňujúce krásu a neuveriteľnú nádheru prírodného dreva. Plastové okná, 5 komorové, dvojité zasklenie s ornamentmi vyžarujúcimi luxus, 32 mm dvojité zasklenie pozostávajúce zo 4 mm skla - Energetické vonkajšie sklo (4 ročné obdobia), dvojité zasklenie poskytuje vynikajúcu zvukovú a tepelnú izoláciu. Plastové okná, farba dub baltický, 5komorový profilový systém, systémové kovanie. Vynikajúce tepelné a zvukovoizolačné vlastnosti, odolnosť voči klimatickým zmenám, ochrana proti UV žiareniu, súlad so všetkými európskymi a ekologickými normami. Súčiniteľ tepelnej vodivosti K 1,0 W/m2 až K 1,3 W/m2 Súčiniteľ zvukovej izolácie 34-45 db. Len profily triedy A EN 12608: 2003 Extrémne dlhá životnosť - viac ako 60 rokov. Obklad - zatepľovací systém s minerálnou omietkou. Dekoratívne architektonické prvky na fasáde v kombinácii s prírodným kameňom. Zateplenie fasády BAUMIT, hrúbka izolácie 80 mm. Omietka - BAUMIT, silikátovo-silikónová vrchná omietka Vysokokvalitná minerálna, poveternostným vplyvom odolná, vodoodpudivá, paropriepustná, štrukturálna povrchová (silikónová, silikátová, organická) omietka na fasády. Nízka náchylnosť na znečistenie (abperl efekt). Odolná voči plesniam, hubám a hubovitým hubám; kyselinám a silným dažďom. V jasných a nebieliacich farbách. Záruka kvality 10 rokov na celý systém BAUMIT.
Spolupracujeme s úspešnými európskymi firmami v oblasti výťahov. Budú nainštalované výťahy, každý s kapacitou 6 cestujúcich, v prípade výpadku prúdu výťahy zostúpia na najbližšie poschodie a dvere sa otvoria, luxusný interiérový dizajn.
Invertorová klimatizácia na vykurovanie a chladenie v každej obytnej miestnosti až do -25 stupňov. Okolité priestory, kompletná výstavba infraštruktúry a vertikálne plánovanie okolo budovy. Vnútorné uličky budú z farebnej dlažby. Parkové osvetlenie. Dvory budú kompletne zatrávnené a upravené stromami a rastlinami. Individuálne zavlažovacie systémy kombinujúce kvapkovú závlahu a postrekovače.
Pre viac informácií nás kontaktujte!
Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.
Našu prestíž a dôveru opakovane posilňujeme poskytovaním odborného poradenstva a zdieľaním našich názorov s klientmi, ktorí sú dlhodobými užívateľmi nehnuteľností, ktoré úspešne zakúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.
V každom nami spravovanom prípade sa o vás nielen staráme a poskytujeme vám odborné rady, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.
Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale sa len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas trvania vášho vlastníctva vybranej nehnuteľnosti.
Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.
Milí klienti, žijeme v čudných časoch, keď sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Ekochodníky a čistý vzduch

Svätý Vlas, ktorý sa nachádza na úpätí Starej planiny, ponúka výnimočné možnosti pre morskú a horskú turistiku zároveň. Prítomnosť sanatória v nedávnej minulosti dokazuje, že vzduch je tu mimoriadne čistý a liečivý. Najkrajšie je na jar, keď sa príroda prebúdza k novému životu, les sviežo vonia, vtáky spievajú svoju jarnú pieseň a všade okolo vás je zeleň. Jeseň sfarbuje celé okolie bohatou paletou farieb.

Trasy sú súčasťou špeciálneho projektu Sveti Vlas, ktorého cieľom je ukázať turistom bohaté kultúrne a historické dedičstvo, ako aj úchvatné panoramatické výhľady na záliv.

Trasa "Azúrové pobrežie" je dlhá približne 5 km. Čas chôdze je 2-3 hodiny. Začína sa vo Svätom Vlase a vedie do chránenej oblasti "Kalinata". Ekologický chodník je mimoriadne nenáročný a príjemný na prechádzku. Je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Balkánsky ekotrasa je dlhá 8 km a čas prechodu je približne 4-5 hodín. Začína sa v rekreačnej osade "Elenite", vedie k prameňu Kushu, kde sa nachádza storočný dub druhu Blagun.

Ekotrasa História tisícročia je dlhá približne 6 km a trvá 2 - 4 hodiny v závislosti od fyzickej zdatnosti turistu. Začína sa v oblasti "Ayazmoto" a končí sa pri turistickom komplexe "Monasteries" Veľmi ľahko prekonateľná pre ľudí všetkých vekových kategórií.

Svetý Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Vďaka rozvoju v hojne navštevovanom a obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.
V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstupy do mora sú pozvoľné.
Pláže v letovisku Sveti Vlas sú orientované na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba pre celoročné vyžitie, klíma sa ukázala ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.
Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je také preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu.

Jednotky v komplexe

Nový 2+kk, Emperium Beach Residence, luxus na každom kroku, Sveti Vlas
žiadaný komplex žiadaná lokalita
51 m2
2+kk
1/6
250 m
86,428 €
Šipka vpravo

Jednotky v komplexe

Budova Patro Apartmán č. Celková plocha Užitná plocha Dispozice Balkon Terasa Cena m2 Celková cena Stav
A 0 101A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 0 102A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 0 103A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 0 104A 53,38 44,65 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 0 105A 53,38 44,65 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 0 106A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 0 107A 54,94 45,94 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 201A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 202A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 203A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 204A 36,06 30,16 1kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 205A 34,32 28,7 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 1 206A 36,06 30,16 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 1 207A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 208A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 209A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 210A 37,16 31,08 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 1 211A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Zarezervováno
A 1 212A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 1 213A 40,60 33,96 1kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 214A 40,60 33,96 1kk ne ano ---------- ----------- Volný Rezervovat
A 1 215A 51,94 43,44 2kk ano ne 1 664 € 86 428 € Volný Rezervovat
A 1 216A 59,41 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 301A 51,94 43,44 2kk ano ne 1 724 € 89 545 € Volný Rezervovat
A 2 302A 51,94 43,44 2kk ano ne 1 724 € 89 545 € Volný Rezervovat
A 2 303A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 304A 44,42 37,15 1kk ano ne 1 814 € 80 580 € Volný Rezervovat
A 2 305A 45,21 37,81 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 306A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ------------ Prodáno
A 2 307A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 308A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 309A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ------------ Prodáno
A 2 310A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 311A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 312A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 313A 57,87 48,4 2kk ano ne 1 754 € 101 504 € Volný Rezervovat
A 2 314A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 315A 59,41 49,69 2kk ano ne 1 724 € 102 423 € Volný Rezervovat
A 3 401A 51,94 43,44 2kk ano ne 1 754 € 91 103 € Volný Rezervovat
A 3 402A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 403A 51,94 43,44 2kk ano ne 1 754 € 91 103 € Volný Rezervovat
A 3 404A 40,57 33,92 1kk ano ne 1 754 € 71 160 € Volný Rezervovat
A 3 405A 38,82 32,45 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 406A 40,57 33,92 1kk ano ne 1 724 € 69 943 € Volný Rezervovat
A 3 407A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 408A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 409A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 410A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 411A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 412A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 413A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 414A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 415A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 416A 59,41 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 501A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 502A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 503A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 504A 40,57 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 505A 38,82 32,45 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 506A 40,57 33,92 1kk ano ne 1 724 € 69 943 € Volný Rezervovat
A 4 507A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 508A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 509A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 510A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 511A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 512A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 513A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 514A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 515A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 516A 59,41 49,69 2kk ano ne 1 815 € 107 829 € Volný Rezervovat
A 5 601A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 602A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 603A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 604A 40,57 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 605A 38,82 32,45 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 606A 40,57 32,92 1kk ano ne 1 754 € 71 160 € Volný Rezervovat
A 5 607A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 608A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Zarezervováno
A 5 609A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 610A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 611A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 612A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 613A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 614A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 615A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 616A 59,41 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 6 701A 58,02 48,53 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 6 702A 83,99 70,24 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 6 703A 95,14 79,57 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 6 704A 87,21 72,94 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 6 705A 95,06 79,5 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 6 706A 62,85 52,56 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 0 101B 53,88 45,94 2kk ne ano 1 664 € 89 656 € Volný Rezervovat
B 0 102B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 0 103B 52,37 44,65 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 0 104B 52,37 44,65 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 0 105B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 0 106B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 0 107B 47,46 40,46 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 1 201B 58,28 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 202B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 203B 39,83 33,96 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 204B 39,83 33,96 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 205B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 206B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 207B 36,45 31,08 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 208B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 1 209B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 1 210B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 1 211B 35,37 30,16 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 212B 33,66 28,7 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 213B 35,37 30,16 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 214B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 1 215B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 1 216B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 2 301B 58,28 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 302B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 303B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 304B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 305B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 306B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 307B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 308B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 309B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 310B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 311B 44,34 37,81 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 312B 43,57 37,15 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 313B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 314B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 315B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 401B 58,28 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 402B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 403B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 404B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 405B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 406B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 407B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 408B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 409B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 410B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 411B 39,78 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 412B 38,06 32,45 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 413B 39,78 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 414B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 415B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 416B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 501B 58,28 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 502B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 503B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 504B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 505B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 506B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 507B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 508B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 509B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 510B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 511B 39,78 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 512B 38,06 32,45 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 513B 39,78 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 514B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 515B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 516B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 601B 58,28 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Zarezervováno
B 5 602B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 603B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 604B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 605B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 606B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 607B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 608B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 609B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 610B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 611B 39,78 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 612B 38,06 32,45 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 613B 39,78 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 614B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 615B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 616B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 6 701B 52,56 61,65 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 6 702B 93,26 79,5 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 6 703B 85,56 72,94 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 6 704B 93,33 79,57 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 6 705B 82,39 70,24 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 6 706B 56,92 48,53 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
C 0 101C 80,35 67,43 3kk ne ano 1 870 € 150 255 € Volný Rezervovat
C 0 102C 80,35 67,43 3kk ne ano 1 870 € 150 255 € Volný Rezervovat
C 0, 1, 2 103C 152,91 128,33 3kk ano ano 2 530 € 386 862 € Volný Rezervovat
C 0, 1, 2 104C 152,91 128,33 3kk ano ano 2 530 € 386 862 € Volný Rezervovat
C 1 201C 80,35 67,43 3kk ano ne 1 870 € 150 255 € Volný Rezervovat
C 1 202C 80,35 67,43 3kk ano ne 1 870 € 150 255 € Volný Rezervovat
C 2 301C 81,33 68,26 3kk ano ne 2 310 € 187 872 € Volný Rezervovat
C 2 302C 81,33 68,26 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
Obchod
240 m
Lekár
720 m
Kaviareň
350 m
Reštaurácia
170 m
Bar
310 m
Škola/škôlka
700 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00