Čiastočne zariadený apartmán v centre mesta Bar

Bar, Čierna Hora – ID 10057
139,000 €
Plocha 50 m2
Dispozícia 1+1
Podlažie 1/4
More 250 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj byt 1+1 čiastočne zariadený, 50 m2 nachádzajúci sa na prvom poschodí budovy, ktorá má 3 poschodia. Byt má zasklenú terasu. Ide o nezvyčajne väčší jednoizbový byt a je tu možnosť prispôsobiť si byt podľa vlastných predstáv.

Byt v centre mesta je orientovaný na juh, 250 m od pláže. Predáva sa čiastočne zariadený.

Bar je prímorské mesto s 37 000 obyvateľmi, čo z neho robí najväčšie mesto na juhu. To, že mesto bolo založené koncom 19. storočia, je okamžite zrejmé z nezvyčajne riešenej architektúry. Z miestneho prístavu premávajú celoročne trajekty do Talianska (Bari), Grécka a Slovinska. Počas sezóny sú v prevádzke aj ďalšie spoje podľa aktuálnych požiadaviek turistov.

Končí tu železničná trať Belehrad - Podgorica - Bar.

Centrum mesta nie je príliš výrazné, nájdeme tu samé betónové budovy. Najkrajšou a najzelenšou časťou je Topolica, ktorá leží len 500 m od prístavu. Určite by sme mali navštíviť palác pre kráľa Nikolu I., ktorý bol postavený koncom 19. storočia a dnes slúži ako historické a archeologické múzeum. Leží v záhrade, kde môžeme obdivovať niekoľko desiatok exotických stromov.

Kúpanie v tejto oblasti patrí k najlepším v Bare. Pláž, ktorá je dlhá asi 800 metrov, ponúka prechádzku k jachtovému prístavu. To však nie je jediná možnosť oddychu na pláži. Ďalšou je napríklad dlhá, dva kilometre dlhá, zalesnená, kamienková pláž Šušanj.

Ak sa vyberiete loďou alebo člnom na juh od Baru, nájdete množstvo malých pláží, ktoré sú odľahlé a lákajú na prieskum.

Na samom juhu riviéry sa nachádza známa pláž Tropicana, ktorá sa môže pochváliť prestížnym ocenením Modrá vlajka nielen za čistotu mora a prostredia, ale aj za vynikajúcu kvalitu služieb a ich bezpečnosť.

Najvyhľadávanejšou a podľa miestnych obyvateľov najkrajšou plážou Barskej riviéry je takzvaná Červená pláž. Je pomenovaná podľa romantickej farby, ktorú tu nájdete. Piesok je červený, kamienky na pláži a dokonca aj v mori sa sem-tam mihnú červené kamienky.

V bare je všetkého dostatok. Romantici sa môžu prechádzať v nekonečných olivových hájoch, ktorých olivy patria medzi najlepšie na Jadrane.

Nudiť sa nebudú ani športovo založení jedinci. Môžu si vybrať loptové, atletické, vodné alebo podvodné športy, napríklad v letovisku Madjarica, na plážach alebo v potápačských centrách. V meste Bar sú dve z nich. V auguste sa môžete prihlásiť na známy plavecký maratón, ktorý je dlhý päť kilometrov.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Dokážeme vám profesionálne a férovo poradiť. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
1+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
50 m2
Úžitková plocha
48 m2
Lodžia
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
160 m
Lekár
930 m
Kaviareň
350 m
Reštaurácia
230 m
Bar
220 m
Škola/škôlka
220 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00